8,50 GBP/h + zakwaterowanie

Od zaraz ogłoszenie pracy w Anglii bez języka na produkcji kanapek Bristol UK

  • Kraj: Wielka Brytania
  • Miasto lub region: Bristol
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 13 sierpnia 2018 01:20

Ogłoszenie aktualnej od zaraz pracy w Anglii na produkcji kanapek. Zatrudnienie w Bristolu dla osób bez znajomości języka z bezpłatnym zakwaterowaniem zorganizowanym na miejscu przez pracodawcę.

Stanowisko: Pracownik produkcji

Rozpoczęcie: od zaraz

Lokalizacja: Bristol, Anglia

Wynagrodzenie: 8,50 GBP na godzinę pracy brutto

Liczba wakatów: 5

Umowa: na 3 miesiące próbne z opcją przedłużenia

Zakres zadań:

  • pracownik będzie odpowiedzialny za składanie kanapek zgodnie z wymaganiami pracodawcy
  • zadania wykonywane są w pozycji siedzącej przy linii produkcyjnej
  • konieczne przestrzeganie norm BHP – odpowiedni strój, brak pomalowanych paznokci, piercingu, związane włosy itp.

Oczekiwania:

  • brak nałogów
  • posiadanie aktualnych badań do celów sanitarnych
  • dużą zaletą będzie doświadczenie w pracy na produkcji spożywczej albo w gastronomii
  • mile widziana znajomość języka angielskiego

Zapewniamy:

  • terminowe wypłacanie pensji na konto pracownika przelewem
  • wsparcie przy dopełnianiu formalności z podjęciem legalnej pracy w Anglii
  • opieka polskiego koordynatora
  • darmowe zamieszkanie zorganizowane w 2 osobowych pokojach
  • pracownik ma zapewniony dostęp do kuchni, łazienki oraz internetu

Aplikacja:
Szanowni zainteresowani, prosimy o przesyłanie zgłoszeń mailowo, na adres:

  • greatjob@the-quickest.com z dopiskiem w nagłówku: „Kanapki Bristol 2018”

źródło: http://praca-anglia24.pl/ogloszenia/anglia-praca-bez-znajomosci-jezyka-na-produkcji-kanapek-od-zaraz-bristol-uk-2018/

ID ogłoszenia: 7635b6fe948ab7d5

ilość wszystkich wyświetleń: 1392, dzisiaj: 3