7,20 GBP/h

Od zaraz ogłoszenie pracy w Anglii bez języka na produkcji sałatek Selsey

  • Kraj: Wielka Brytania
  • Miasto lub region: Selsey
  • Zakwaterowanie: Bez zakwaterowania
  • Długość umowy: na stałe
  • Opublikowany: 17 lipca 2016 18:43

Oferujemy zatrudnienie w fabryce z Selsey na produkcji sałatek. Ogłoszenie pracy w Anglii do podjęcia od zaraz dla osób bez znajomości języka angielskiego na pełny etat.

Stanowisko: Pracownik produkcyjny

Miejsce: Selsey, UK

Zarobki: 7,20 GBP na godzinę pracy

Rozpoczęcie zatrudnienia: od zaraz

Opis stanowiska pracy:

  • praca w systemie dwuzmianowym – dzienna zmiana trwa od 7 do 19, nocna od 19 do 7
  • przygotowanie składników do produkcji sałatek warzywnych i owocowych
  • mycie i cięcie warzyw
  • kontrolowanie jakości
  • pakowanie gotowych wyrobów
  • inne zadania zlecone przez pracodawcę

Oczekiwania:

  • mile widziane doświadczenie w podobnej pracy
  • punktualność
  • miłe usposobienie
  • zdolność do pracy w zespole
  • bezkonfliktowość
  • możliwość pracy w weekendy

Zapewniamy:

  • przeszkolenie oraz wdrożenie w zadania
  • zatrudnienie od zaraz
  • pracę bez znajomości języka angielskiego
  • przejazd z Portsmouth/Southampton
  • zatrudnienie na podstawie umowy podpisanej na czas nieokreślony
  • po wypracowaniu 40 godzin pracy tygodniowo, każda następna będzie płatna 9 GBP

Aplikacja:
Zgłoszenie prosimy przesłać mailowo na adres:

  • lukasz.mackow@staffline.co.uk

Kontakt telefoniczny możliwy jest pod numerem: 07535 078 619

źródło: http://praca-anglia24.pl/ogloszenia/ogloszenie-pracy-w-anglii-od-zaraz-na-produkcji-salatek-bez-jezyka-selsey/

ID ogłoszenia: 96457854a5dec404

ilość wszystkich wyświetleń: 2136, dzisiaj: 1