8,80-9,60 GBP/h

Od zaraz ogłoszenie pracy w Anglii bez języka przy pakowaniu czekoladek Luton

  • Kraj: Wielka Brytania
  • Miasto lub region: Luton
  • Długość umowy: 3 miesiące próbne z opcją przedłużenia
  • Opublikowany: 22 stycznia 2018 00:24

Szukamy pakowaczy do pracy w Anglii przy pakowaniu czekoladek na linii produkcyjnej. Zatrudnienie od zaraz w fabryce z Luton dla osób bez znajomości języka angielskiego.

Stanowisko: Pakowacz czekoladek

Rozpoczęcie: od zaraz

Stawka godzinowa: 8,80 do 9,60 GBP na godzinę pracy – w zależności od znajomości języka

Liczba wakatów: 2

Opis stanowiska pracy:

  • zatrudnienie w manufakturze słodyczy przy pakowaniu czekoladek na tacki plastikowe
  • osoba zatrudniona będzie zajmowała się przeprowadzaniem kontroli jakości czyli zdejmowaniem z taśmy pralinek wybrakowanych
  • pracownik musi przestrzegać zasad higieny i bezpieczeństwa pracy
  • osoby ze zmysłem artystycznym oraz zdolnościami manualnymi będą przydzielone do pracy polegającej na ręcznym ozdabianiu czekoladek

Oczekiwania:

  • spostrzegawczość
  • zdolności manualne
  • gotowość do podjęcia pracy w Anglii od zaraz
  • mile widziane doświadczenie w pracy na produkcji spożywczej
  • zdyscyplinowanie, pracowitość, odpowiedzialność
  • mile widziana znajomość języka angielskiego

Zapewniamy:

  • wysokie wynagrodzenie na podstawie 3 miesięcznej umowy o pracę za pośrednictwem agencji pracy
  • dla pracowników najlepszych możliwość przedłużenia trwania umowy
  • opcja pracy w godzinach nadliczbowych
  • bardzo dobre warunki zamieszkania, koszt dobowy to 50 GBP od osoby lub 80 GBP od pary
  • wsparcie przy dopełnianiu formalności
  • legalną umowę o pracę

Aplikacja:
Szanowni zainteresowani, prosimy o przesyłanie zgłoszeń z załączeniem dokumentów aplikacyjnych na adres dostępny poniżej:

  • ukemployment@europe.com z dopiskiem w tytule: „pakowanie czekoladek Luton styczeń 2018”

źródło: http://praca-anglia24.pl/ogloszenia/bez-znajomosci-jezyka-oferta-pracy-w-anglii-przy-pakowaniu-czekoladek-od-zaraz-w-luton-uk/

ID ogłoszenia: 4345a6453f565dcd

1 odpowiedź na “Od zaraz ogłoszenie pracy w Anglii bez języka przy pakowaniu czekoladek Luton”

  1. Dominika1990 na 25 stycznia 2018 @ 01:17

    Witam, Razem z chlopakiem jesteśmy zainteresowani państwa ofertą pracy. Szybko sie uczymy. Proszę o kontakt