9,00 GBP/h brutto

Od zaraz ogłoszenie pracy w Anglii 2019 bez języka przy pakowaniu przekąsek Oxford

  • Kraj: Wielka Brytania
  • Miasto lub region: Oxford
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 17 stycznia 2019 03:42

Oferta aktualnej od zaraz pracy w Anglii 2019 przy pakowaniu przekąsek solonych. Ogłoszenie z Oxfordu dla Polaków bez znajomości języka i doświadczenia. Bezpłatne zakwaterowanie zorganizowane jest na miejscu przez pracodawcę.

Stanowisko: Pakowacz przekąsek

Miejsce zatrudnienia: Oxford, Anglia

Rozpoczęcie zatrudnienia: od zaraz

Pensja: 9.00 /h brutto (z bezpłatnym zakwaterowaniem) lub 9,45 GBP/h brutto bez zakwaterowania

Wakaty: 3

Umowa: na okres 3 miesięcy

Obowiązki:

  • manualne pakowanie przekąsek solonych do opakowań kartonowych

Oczekiwania:

  • brak uzależnień
  • doświadczenie w pracy na analogicznym stanowisku
  • dostępność na najbliższe 3 miesiące
  • szybkość, energiczność
  • elastyczność, pracowitość, zaangażowanie
  • aktualny dokument o niekaralności
  • mile widziana znajomość zasad HACCP oraz ISO 22000

Zapewniamy:

  • uczciwe zarobki
  • darmowe zakwaterowanie zapewnione na miejscu w pełni wyposażonych, samodzielnych pokojach
  • uniform służbowy
  • rzetelne przeszkolenie pracownicze z zakresu BHP i HACCP
  • atrakcyjne wynagrodzenie

Aplikacja:
Drodzy zainteresowani, prosimy o przesłanie wiadomości z załączeniem CV oraz LM, na adres:

  • oxf-agency@solution4u.com z dopiskiem „przekąski Oxford”

źródło: http://praca-anglia24.pl/ogloszenia/bez-znajomosci-jezyka-praca-anglia-pakowanie-przekasek-w-oxford-od-zaraz-2019/

ID ogłoszenia: 4485c3f61b754ff1

3 komentarze na “Od zaraz ogłoszenie pracy w Anglii 2019 bez języka przy pakowaniu przekąsek Oxford”

  1. Jestem zainteresowana ofertą. tel.602217936

  2. Jestem zainteresowana ofertą . Tel. 602217936

  3. Jestem zdecydowany do natychmiastowego wyjazdu i podjęcia pracy. wolkeg@op.pl

    tel. +48697273776 Posiadam doświadczenie w pracy przy taśmie i pakowaniu.