8,50 GBP/h + zakwaterowanie

Od zaraz ogłoszenie pracy w Anglii bez znajomości języka produkcja lodów Portsmouth UK

  • Kraj: Wielka Brytania
  • Miasto lub region: Portsmouth
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 7 czerwca 2018 01:22

Ogłoszenie tymczasowej pracy w Anglii dla Polaków do podjęcia od zaraz na produkcji lodów. Zatrudnienie w fabryce z Portsmouth bez znajomości języka angielskiego.

Stanowisko: Pracownik produkcji spożywczej

Miejsce zatrudnienia: Portsmouth, Anglia

Zarobki: obowiązuje stawka godzinowa w wysokości 8,50 GBP na godzinę pracy

Termin: od zaraz

Liczba wakatów: 10

Obowiązki:

  • wspieranie pracy osób zatrudnionych stacjonarnie w okresie urlopowym
  • zadania elastyczne wg. potrzeb

Oczekiwania:

  • umiejętność pracy pod presją czasu
  • doświadczenie w pracy na analogicznym stanowisku
  • brak nałogów
  • zdolność do pracy w grupie
  • dużą zaletą będzie znajomość języka angielskiego
  • dostępność do końca września

Zapewniamy:

  • pracodawca zapewnia darmowe zamieszkanie na miejscu
  • uniform służbowy
  • możliwość pracy w godzinach nadliczbowych
  • atrakcyjnie płatne nadgodziny
  • pomoc przy dopełnianiu spraw urzędowych
  • dla pracowników najlepszych możliwość podjęcia stałej pracy w Anglii

Aplikacja:
Wiadomość z załączeniem CV należy przesłać na adres:

  • greatjob@the-fastest.net z dopiskiem w nagłówku: „Produkcja lodów Portsmouth wakacje 2018”

źródło: http://praca-anglia24.pl/ogloszenia/portsmouth-od-zaraz-dam-prace-w-anglii-na-produkcji-lodow-bez-znajomosci-jezyka-2018/

ID ogłoszenia: 1515b16efb892284