8,54/h

Od zaraz ogłoszenie pracy w Anglii na magazynie w chłodni Bristol 2017

  • Kraj: Wielka Brytania
  • Miasto lub region: Bristol
  • Znajomość języka: Dobra znajomość języka
  • Zakwaterowanie: Bez zakwaterowania
  • Długość umowy: kontrakt
  • Opublikowany: 31 lipca 2017 01:02

Aktualne ogłoszenie zatrudnienia w Bristolu (Avonmouth) na stanowisku magazyniera. Oferta pracy w Anglii dla Polaków do podjęcia od zaraz w chłodni. Opcja skierowana dla osób z komunikatywną znajomością języka angielskiego.

Stanowisko: Magazynier w chłodni

Miejsce zatrudnienia: Bristol

Zarobki: 8,54 GBP na godzinę pracy

Rozpoczęcie: od zaraz

Opis stanowiska pracy:

  • wspieranie codziennych zadań magazynowych – rozładunek, załadunek, wprowadzenie danych, zbieranie zamówień itp.

Oczekiwania:

  • dyspozycyjność od zaraz
  • rzetelne wywiązywanie się z obowiązków
  • doskonała sprawność fizyczna oraz brak problemów zdrowotnych
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego

Zapewniamy:

  • pracę w systemie jednozmianowym oraz stałe godziny, zmiana od 6 do 14
  • możliwość pracy na nadgodziny
  • dobre wynagrodzenie w wysokości 8,54 GBP na godzinę plus wyższa stawka za pracę w godzinach nadliczbowych w wysokości 9,95 GBP na godzinę pracy
  • dni pracujące to zawsze niedziela oraz 4 dni w tygodniu

Aplikacja:
Drodzy zainteresowani, zapraszamy do kontaktu telefonicznego, dostępnego pod numerami:

  • + 44 1454477613 lub +44 7817461608

UWAGA! Dostępne są również oferty pracy na stanowisko operatora wózka widłowego, kierowcy vana, kierowcy kat.C i CE (dla osób z wymienionym prawem jazdy!)

źródło: http://praca-anglia24.pl/ogloszenia/dam-prace-w-anglii-dla-magazyniera-w-chlodni-z-bristolu-od-zaraz-2017/

ID ogłoszenia: 568597d9de538e16