od 13500 CZK netto

Od zaraz ogłoszenie pracy w Czechach bez języka na magazynie elektroniki Kutná Hora

  • Kraj: Czechy
  • Miasto lub region: Kutná Hora
  • Opublikowany: 2 września 2019 02:31

Oferta pracy w Czechach skierowana do osób bez znajomości języka. Zatrudnienie w rejonie Kutná Hora na magazynie z elektroniką od zaraz. Pracodawca zapewnia zakwaterowanie i bezpłatny transport.

Stanowisko: Pracownik magazynu

Lokalizacja: Kutná Hora, Czechy

Start: od zaraz

Pensja: od 13500 CZK netto miesięcznie

Zakres zadań:

  • zatrudnienie w hurtowni ze sprzętem z branży elektronicznej
  • obowiązkiem będzie wykonywanie pracy w pozycji stojącej na magazynie – kompletowanie, pakowanie zamówień, dbanie o porządek itp.

Oczekiwania:

  • dyspozycyjność od zaraz
  • zaradność, samodzielność
  • zdyscyplinowanie
  • przykładanie się do powierzonych zadań
  • możliwość podjęcia pracy zmianowej
  • gotowość do pracy w weekendy

Zapewniamy:

  • darmowe zakwaterowanie zorganizowane na miejscu w hotelu pracowniczym
  • przejazd z Katowic do Kutnej Hory
  • przejazdy do pracy
  • możliwość kupowania tańszych obiadów w kantynie pracowniczej
  • system zmianowy
  • pracę do podjęcia od zaraz
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę na czas nieokreślony – po przejściu przez umowę szkoleniową
  • dodatek za naukę w wysokości do 320 PLN netto
  • po okresie próbnym dopłata do własnego zamieszkania w wysokości do 500 PLN netto
  • opieka koordynatora i tłumacza

Aplikacja:

Osoby zainteresowane powyższą ofertą, zapraszamy do wysyłania zgłoszeń na adres:

michal.kowalczyk@manuvia.pl
Kontakt telefoniczny dostępny jest pod numerem: +48 536709801

źródło: https://manuvia.pl/oferta/magazynier-w-kutnej-horze/

ID ogłoszenia: 7275d6ba3530693e