125 DKK/h brutto

Od zaraz ogłoszenie pracy w Danii bez języka na magazynie Kopenhaga 2017

  • Kraj: Dania
  • Miasto lub region: Kopenhaga
  • Opublikowany: 28 sierpnia 2017 00:34

Poszukujemy od zaraz osób do podjęcia pracy w Danii w charakterze komisjonera na magazynie żywności (art. suche). Oferta 2017 z Kopenhagi bez znajomości języka duńskiego.

Stanowisko: Magazynier – Komisjoner

Miejsce zatrudnienia: Kopenhaga, Dania

Pensja: 125 DKK na godzinę pracy brutto

Liczba miejsc do obsadzenia: 2

Rozpoczęcie: od zaraz

Opis stanowiska pracy:

  • zatrudnienie odbywa się na magazynie hurtowni artykułów spożywczych suchych
  • osoba zatrudniona będzie przydzielona do kompletowania zamówień w systemie słuchawkowych a także za pomocą ręcznego wózka paletowego
  • dbanie o porządek na magazynie
  • rozładunek dostaw oraz ich rozkładanie na regałach

Oczekiwania:

  • dobra znajomość języka angielskiego
  • gotowość do pilnego podjęcia pracy w Danii
  • zaświadczenie o niekaralności
  • lojalność, sumienność, punktualność
  • rzetelne wypełnianie powierzonych zadań
  • motywacja do osiągania wysokich wyników
  • zdolność do pracy w grupie

Zapewniamy:

  • zakwaterowanie zorganizowane odpłatnie 2700 DKK miesięcznie
  • legalne warunki zatrudnienia – umowę początkowo na okres próbny z opcją podjęcia stałej pracy w Danii dla pracowników najlepszych
  • zatrudnienie od zaraz
  • ubezpieczenie
  • sumienne wdrożenie w zadania
  • młody, zgrany zespół
  • opiekę koordynatora Polaka na miejscu i pomoc przy formalnościach
  • multum nowych wyzwań
  • bardo dobre zarobki

Jak aplikować?

Zgłoszenia prosimy składać mailowo z załączeniem aktualnego CV z danymi kontaktowymi. Prosimy o zatytułowanie wiadomości numerem referencyjnym wraz z imieniem i nazwiskiem.

Nr ref.: skr/39/17

Sikker Rekruttering Agentur
Færøgade 8, 9000 Aalborg

mail: Sikker@execs.com

ID ogłoszenia: 78959a2c83fd1b0a

1 odpowiedź na “Od zaraz ogłoszenie pracy w Danii bez języka na magazynie Kopenhaga 2017”

  1. Jestem zainteresowany oferta pracy, mój kontakt
    mar4ksz@gmail.com