132 DKK/h

Od zaraz ogłoszenie pracy w Danii 2019 bez języka na magazynie z żywnością Aarhus

  • Kraj: Dania
  • Miasto lub region: Aarhus
  • Opublikowany: 28 stycznia 2019 03:22

Oferujemy zatrudnienie na magazynie hurtowni spożywczej w Aarhus dla osób bez znajomości języka. Ogłoszenie aktualnej od zaraz pracy w Danii 2019 na magazynie przy zbieraniu zamówień.

Stanowisko: Pracownik magazynu spożywczego

Miejsce zatrudnienia: Aarhus, Dania

Pensja: 132 DKK na godzinę pracy brutto

Rozpoczęcie zatrudnienia: od zaraz

Opis stanowiska pracy:

  • praca w nowoczesnej hurtowni spożywczej przy magazynowaniu towaru
  • osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za zbieranie zamówień, pakowanie czy układanie produktów na paletach

Oczekiwania:

  • możliwość podjęcia zatrudnienia w Danii od zaraz
  • znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym
  • doświadczenie zdobyte w podobnej pracy
  • bardzo dobra kondycja fizyczna
  • umiejętność pracy w zespole
  • samodzielność
  • bardzo dobre zorganizowanie czasu pracy

Oferujemy:

  • na miejscu zapewnione zakwaterowanie w cenie 3600 DKK miesięcznie od osoby
  • bardzo dobre wynagrodzenie
  • zatrudnienie do podjęcia od zaraz
  • rzetelnego i sprawdzonego pracodawcę
  • umowę o pracę na okres próbny
  • pracownicy najlepiej wypełniający swoje obowiązki mogą liczyć na przedłużenie okresu zatrudnienia

Jak aplikować?

Zgłoszenia prosimy składać mailowo z załączeniem aktualnego CV z danymi kontaktowymi. Prosimy o zatytułowanie wiadomości numerem referencyjnym wraz z imieniem i nazwiskiem.

Nr ref.: skr/07/19

Sikker Rekruttering Agentur
Færøgade 8, 9000 Aalborg

mail: Sikker2019@execs.com

ID ogłoszenia: 4025c4db7e656d86