125 DKK/h brutto

Od zaraz ogłoszenie pracy w Danii bez języka pakowanie kosmetyków Odense

  • Kraj: Dania
  • Miasto lub region: Odense
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 20 grudnia 2017 01:25

Poszukujemy od zaraz pakowaczy w hurtowni z kosmetykami w mieście Odense. Atrakcyjna oferta pracy w Danii przy pakowaniu dla Polaków bez znajomości języka duńskiego.

Stanowisko: Pracownik na magazynie dla pakowacza w fabryce kosmetyków

Rozpoczęcie: od zaraz

Stawka godzinowa: 125 DKK na godzinę pracy brutto

Liczba miejsc do obsadzenia: 2

Umowa: na 3 miesiące – obowiązuje do końca marca 2017

Opis stanowiska pracy:

  • praca na magazynie w zakładzie produkującym różnego rodzaju kosmetyki – głównie kolorowe (pudry, kredki, cienie, tusze do rzęs itp.)
  • przygotowywanie zamówień zgodnie z listą
  • pakowanie towarów
  • dbanie o porządek
  • inne zadania zlecane zgodnie z aktualnym zapotrzebowaniem

Oczekiwania:

  • dyspozycyjność do podjęcia pracy w Danii od zaraz
  • świetna organizacja czasu pracy
  • odpowiedzialne podejście do obowiązków
  • pełna punktualność
  • sumienność
  • bezkonfliktowość oraz umiejętność współpracy

Zapewniamy:

  • legalne warunki zatrudnienia na podstawie 3 miesięcznej umowie
  • zakwaterowanie zorganizowane bezpłatnie w pełni wyposażonym mieszkaniu
  • bardzo dobre warunki finansowe
  • wsparcie koordynatora Polaka na miejscu

Jak aplikować?

Zgłoszenia prosimy składać mailowo z załączeniem aktualnego CV z danymi kontaktowymi. Prosimy o zatytułowanie wiadomości numerem referencyjnym wraz z imieniem i nazwiskiem.

Nr ref.: skr/69/17

Sikker Rekruttering Agentur
Færøgade 8, 9000 Aalborg

mail: Sikker@execs.com

ID ogłoszenia: 5355a3973f589c88