128 DKK/h brutto

Od zaraz ogłoszenie pracy w Danii bez języka sortowanie odzieży używanej Odense

  • Kraj: Dania
  • Miasto lub region: Odense
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 5 kwietnia 2017 14:36

Oferta fizycznej pracy w Danii do podjęcia od zaraz przy sortowaniu odzieży używanej. Zatrudnienie dla osób bez znajomości języka w mieście Odense. Pracodawca zapewnia pełną pomoc z formalnościami i tłumaczeniem dokumentów.

Stanowisko: Pracownik fizyczny – sortowacz odzieży
Miejscowość: Odense, Dania
Stawka godzinowa: 128 DKK na godzinę brutto
Termin: od zaraz

Zakres zadań:

  • prosta praca w szybkim tempie, polegająca na sortowaniu odzieży używanej
  • pracownik będzie odpowiedzialny za wykonywanie zadań przy taśmie lub na stołach
  • składanie i pakowanie ubrań

Wymagania:

  • wysoka sprawność fizyczna
  • dostępność od zaraz
  • konieczność porozumiewania się w języku angielskim na poziomie komunikacyjnym
  • zdolność do pracy w szybkim tempie
  • świetne zorganizowanie i wyrabianie limitów dziennych
  • odpowiedzialne podejście do powierzonych zadań
  • brak problemów z wykonywaniem pracy monotonnej oraz powtarzalnej

Oferujemy:

  • zakwaterowanie zapewnione odpłatnie w wysokości 3500 DKK miesięcznie
  • zatrudnienie w Danii do podjęcia od zaraz
  • wsparcie przy procesie rekrutacyjnym oraz na miejscu przy dopełnianiu spraw formalnych
  • dobre zaplecze socjalne
  • ubezpieczenie pracownicze
  • możliwość rozwoju
  • dodatki do wynagrodzenia podstawowego

Aplikacja:

Osoby zainteresowane ogłoszeniem powyższym zapraszamy do wysyłania CV z aktualnymi danymi kontaktowymi.

Wiadomość należy zatytułować: Sortowanie odzieży używanej, Odense

Prosimy o pilne wysyłanie aplikacji na poniżej podany adres mailowy. Liczba miejsc ograniczona.

Rekrutteringsbureau – Sol Arbejde Tilbyde
Niels Ebbesens Gade 16A, 9000 Aalborg

E-mail: Arbejdetilbyde@sol.dk

ID ogłoszenia: 46258e4d3bb76df4