9,55 euro brutto/h

Od zaraz ogłoszenie pracy w Holandii bez języka na magazynie Nijkerk

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Nijkerk
  • Znajomość języka: Wymagany inny język niż urzędowy
  • Opublikowany: 11 maja 2017 01:21

Pilnie zatrudnimy osoby do pracy w Holandii na magazynie z napojami procentowymi. Ogłoszenie aktualne od zaraz z Nijkerk dla Polaków bez znajomości języka przy zbieraniu zamówień. Pracodawca wymaga od kandydatów dobrej znajomości języka angielskiego.

Stanowisko: Pracownik na magazynie
Miejscowość: Nijkerk, Holandia
Stawka godzinowa: 9,55 euro brutto
Rozpoczęcie zatrudnienia: od zaraz

Opis stanowiska pracy:

  • praca na magazynie z napojami wyskokowymi
  • obowiązkiem będzie zbieranie zamówień
  • praca wykonywana będzie za pomocą skanera oraz wózka wysokościowego lub typu BT

Oczekiwania:

  • możliwość wyjazdu na minimum 6 miesięcy
  • dyspozycyjność od zaraz
  • posiadanie doświadczenia w pracy na analogicznym stanowisku
  • znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym

Oferujemy:

  • zatrudnienie na dłużej
  • możliwość korzystania z pakietu socjalnego
  • miejsce zamieszkania
  • ubezpieczenie pracownicze
  • przejazdy do pracy
  • wsparcie polskojęzycznego koordynatora
  • pracę w systemie jednozmianowym w wymiarze około 40 godzin na tydzień

Aplikacja:
Drodzy kandydaci, prosimy o kontakt drogą elektroniczną – poprzez stronę poniższą:

ID ogłoszenia: 521591257ee38983