do uzgodnienia

Od zaraz ogłoszenie pracy w Holandii bez języka na produkcji kosmetyków Vlijmen

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Vlijmen
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 18 sierpnia 2019 19:26

Oferta aktualnej od zaraz pracy w Holandii dla chętnych bez znajomości języka. Ogłoszenie 2019 z Vlijmen na produkcji kosmetyków pielęgnacyjnych. Na miejscu pracodawca oferuje możliwość płatnego skorzystania z zakwaterowania.

Stanowisko: Pracownik produkcji kosmetyków

Termin: od zaraz

Lokalizacja: Vlijmen, Holandia

Zarobki: do uzgodnienia

Wakaty: 5

Obowiązki:

  • praca w fabryce produkującej kosmetyki pielęgnacyjne – dezodoranty, kremy, szampony
  • do zadań należy wykładanie pustych opakowań na taśmę, nakładanie nakrętek, dbanie o wysoką jakość
  • inne zadania zlecane na bieżąco

Oczekiwania:

  • elastyczność godzinowa, możliwość pracy w godzinach nadliczbowych i w weekendy
  • znajomość języka angielskiego
  • zdolność do pracy w zespole
  • wysoka motywacja
  • odpowiedzialność

Zapewniamy:

  • atrakcyjne zarobki
  • możliwość pracy w soboty
  • atrakcyjne dodatki do wynagrodzenia podstawowego
  • możliwość skorzystania z płatnego ubezpieczenia oraz zakwaterowania
  • rozwój i zdobycie doświadczenia
  • bezpłatne przejazdy samochodami służbowymi – osoby które podejmą się bycia kierową otrzymają bonus w wysokości 25 euro na tydzień

Aplikacja:

Drodzy zainteresowani, prosimy o wysyłanie aplikacji przez stronę:

źródło: https://tnsgroup.es-candidate.com/pl/jobs/description/0/254195/0/

ID ogłoszenia: 815d570810b660e

ilość wszystkich wyświetleń: 150, dzisiaj: 2