10,38 €/h brutto

Od zaraz ogłoszenie pracy w Holandii bez języka przy pakowaniu batoników Leerdam

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Leerdam
  • Opublikowany: 9 września 2019 03:25

Aktualna propozycja zatrudnienia w Leerdam przy pakowaniu batoników. Od zaraz oferta aktualnej pracy w Holandii dla pakowaczy bez znajomości języka niderlandzkiego. Zakwaterowanie zorganizowane na miejscu.

Stanowisko: Pakowacz batoników

Start: od zaraz

Miejsce zatrudnienia: Leerdam, Holandia

Pensja: 10,38 euro brutto na godzinę pracy

Obowiązki:

  • nieskomplikowana praca polegająca na pakowaniu batoników oraz przeprowadzaniu kontroli jakości
  • do zadań należeć będzie również naklejanie etykiet na produkty

Oczekiwania:

  • gotowość do podjęcia pracy w Holandii od zaraz
  • czynne prawo jazdy kat.B – będzie dodatkowym atutem
  • znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym

Oferujemy:

  • wsparcie rezydenta Polaka
  • bezpłatny przejazd z Polski do Holandii
  • zatrudnienie do podjęcia od zaraz
  • zatrudnienie na podstawie holenderskiej umowy o pracę
  • raz na 4 tygodnie wypłatę
  • zorganizowane zakwaterowanie zgodnie z SNF
  • ubezpieczenie
  • przejazdy
  • prosty i stały dostęp do paska wypłat oraz zestawienia przepracowanych godzin oraz dokumentów

Aplikacja:
Drodzy zainteresowani, zgłoszenia prosimy przesyłać poprzez źródło.

źródło: www.covebo.pl/szczegoly-oferty.html?grupa=pl&oferta=1326&ref=

ID ogłoszenia: 9095d74d3e5367b3