10,53 EUR/h brutto

Od zaraz ogłoszenie pracy w Holandii bez znajomości języka na produkcji pizzy Amersfoort

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Amersfoort
  • Znajomość języka: Wymagany inny język niż urzędowy
  • Opublikowany: 18 marca 2019 01:40

Od zaraz oferta atrakcyjnej pracy w Holandii dla Polaków bez znajomości języka niderlandzkiego. Zatrudnienie na produkcji pizzy, ciastek w fabryce z Amersfoort.

Stanowisko: Pracownik produkcji pizzy

Miasto: Amersfoort, Holandia

Rozpoczęcie zatrudnienia: od zaraz

Zarobki: 10,53 euro brutto na godzinę pracy

Zakres zadań:

  • zadania wykonywane są przy linii produkcyjnej
  • obowiązkiem pracownika będzie nakładanie składników na gotowy spód pizzy, chleba
  • pakowanie ciastek oraz produktów gotowych
  • przeprowadzanie kontroli jakości

Oczekiwania:

  • gotowość do podjęcia pracy w Holandii od zaraz
  • mile widziane doświadczenie zdobyte w podobnej pracy
  • znajomość języka angielskiego

Zapewniamy:

  • wsparcie polskojęzycznego koordynatora na miejscu
  • zatrudnienie na podstawie holenderskiej umowy o pracę
  • raz na 4 tygodnie wypłatę wynagrodzenia na konto przelewem
  • na miejscu zorganizowane zakwaterowanie zgodnie z certyfikatem SNF
  • przejazdy do pracy w Holandii
  • ubezpieczenie
  • prosty oraz stały dostęp do paska wypłat, rozliczeń przepracowanych godzin a także innych dokumentów za pośrednictwem profilu internetowego pracownika
  • pakiet startowy o wartości 120 zł w formie pościeli, karty do telefonu oraz słowniczka

Aplikacja:

Drodzy zainteresowani, prosimy o przesyłanie zgłoszeń za pośrednictwem źródła.

źródło: https://www.covebo.pl/szczegoly-oferty.html?grupa=pl&oferta=1275&ref=

ID ogłoszenia: 8605c8ebaf1c5841

1 odpowiedź na “Od zaraz ogłoszenie pracy w Holandii bez znajomości języka na produkcji pizzy Amersfoort”

  1. Iwona_taras@o2.pl na 18 marca 2019 @ 16:34

    Witam poszukuje pracy wraz z mężem od zaraz. Aktualnie jesteśmy w holandii proszę o kontakt. 515 376 733