9,79 € brutto

Od zaraz ogłoszenie pracy w Holandii na produkcji kosmetyków z j. angielskim, Vlijmen

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Vlijmen
  • Znajomość języka: Wymagany inny język niż urzędowy
  • Opublikowany: 25 czerwca 2020 03:37

Aktualna propozycja zatrudnienia w fabryce z Vlijmen na produkcji kosmetyków. Ogłoszenie pracy w Holandii 2020 od zaraz z językiem angielskim także dla par i grup.

Stanowisko: Pracownik produkcji kosmetyków

Liczba miejsc do obsadzenia: 3

Lokalizacja: Vlijmen, Holandia

Pensja: 9,79 euro brutto na godzinę pracy

Zakres zadań:

  • oferta dotyczy zatrudnienia w fabryce kosmetyków – odżywek, żeli do mycia, szamponów, kremów, balsamów, dezodorantów
  • obowiązkiem osoby zatrudnionej będzie wykładanie pustych opakowań na linię produkcyjną, etykietowanie, dokręcanie manualne zakrętek, przeprowadzanie kontroli jakości
  • pracownik będzie odpowiedzialny również za pakowanie produktów oraz ich magazynowanie

Oczekiwania:

  • komunikatywna znajomość języka angielskiego lub holenderskiego
  • dostępność od zaraz
  • możliwość podjęcia pracy w systemie zmianowym – I zmiana od 8:00 do 16:45, II zmiana od 16,45 do 01:30 i III zmiana od 1:30 do 08:00
  • przestrzeganie zasad zakładowych oraz BHP (w tym zakazu noszenia makijażu, biżuterii, sztucznych włosów, rzęs, paznokci, perfumowania się itp.)
  • gotowość do pracy w weekendy oraz w godzinach nadliczbowych

Zapewniamy:

  • zatrudnienie w firmie działającej na rynku holenderskim od 15 lat
  • świadczenia socjalne
  • umowę holenderską
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji i rozwoju
  • pracę w międzynarodowym zespole
  • opcję wyjazdu do pracy w Niderlandach dla par i grup
  • atrakcyjne zarobki w wysokości 9,79 euro brutto na godzinę
  • możliwe oddelegowanie do innych, podobnych prac za nie mniej niż 9,54 euro brutto na godzinę pracy

Aplikacja:
Zainteresowanych powyższą ofertą, prosimy o kontakt telefoniczny, pod numerami:

  • +48 77 456 16 05, +48 77 456 16 06, +48 77 456 16 07, +48 608 016 500, +48 608 494 300, +48 608 494 700

Zgłoszenia prosimy o przesyłanie zgłoszeń poprzez źródło.

źródło: https://tnsgroup.pl/praca-przy-produkcji-kosmetykow/

ID ogłoszenia: 1635eed2fb04e4a1

ilość wszystkich wyświetleń: 583, dzisiaj: 2