do uzgodnienia

Od zaraz ogłoszenie pracy w Holandii przy produkcji, pakowaniu wypieków Born 2017

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Born
  • Znajomość języka: Wymagany inny język niż urzędowy
  • Opublikowany: 20 lutego 2017 03:59

Atrakcyjna oferta pracy w Holandii od zaraz dla Polaków na produkcji przy pakowaniu wypieków, głównie ciastek. Zatrudnienie 2017 w nowoczesnej fabryce z Born. Ogłoszenie przeznaczone dla osób z językiem angielskim lub niderlandzkim.

Stanowisko: Pracownik na produkcji wypieków
Miejsce zatrudnienia: Born, Holandia
Zarobki: do ustalenia

Obowiązki:

  • dostępne są dwa stanowiska – brygadzisty przy zarządzaniu zespołem oraz na produkcji przy pakowaniu gotowych wypieków oraz obsłudze maszyn produkcyjnych

Oczekiwania:

  • możliwość podjęcia pracy na okres 1 roku
  • język angielski oraz holenderski wymagany na poziomie przynajmniej komunikatywnym
  • doświadczenie w podobnej pracy
  • praktyczna zdolność zarządzania grupą ludzi
  • zdolność do korzystania z komputera
  • dużą zaletą będzie posiadanie referencji od poprzednich pracodawców
  • atutem będzie zaświadczenie o niekaralności

Zapewniamy:

  • pomoc w zapewnieniu przejazdu do Holandii
  • wsparcie w sprawach urzędowych, w tym przy wyrobieniu numeru SOFI
  • pomoc koordynatora
  • dobre zarobki wypłacane raz na tydzień
  • za pracę w soboty.niedziele i na zmiany obowiązują dodatki
  • dla pracowników najlepszych stałą umowę
  • opcja płatnego zamieszkania oferowanego przez agencję pracy
  • przejazdy do pracy
  • ubezpieczenie pracownicze

Aplikacja:

Drodzy zainteresowani, prosimy o wysyłanie zgłoszenia z załączeniem CV na adres:

  • khaldys@hobij.pl

źródło: http://www.hobij.pl/Szczegoy-oferty-pracy/4656600/38477681/Pracownik-produkcji-brygadzista-(Born)–produkcja-ciasteczek.html

ID ogłoszenia: 87958a9d62796f98

ilość wszystkich wyświetleń: 384, dzisiaj: 2