1850-2250 €/mc

Od zaraz ogłoszenie pracy w Niemczech bez języka dla par na magazynie obuwia Hamburg

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub region: Hamburg
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 11 października 2019 03:40
  • Wygasa: 4 dni, 14 godzin

Oferta pracy w Niemczech aktualna od zaraz na magazynie z obuwiem. Zatrudnienie w Hamburgu także dla par bez znajomości języka przy zbieraniu zamówień. Zakwaterowanie będzie zapewnione odpłatnie na miejscu.

Stanowisko: Pracownik magazynu

Lokalizacja: Hamburg, Niemcy

Start: od zaraz

Pensja: od 1850 euro 2250 euro brutto miesięcznie

Liczba miejsc do obsadzenia: 8

Termin: od października 2019

Zakres zadań:

  • kompletowanie towarów zgodnie z zamówieniem
  • pakowanie, zabezpieczanie i przygotowywanie do wysyłki
  • wprowadzanie danych do systemu komputerowego
  • obsługa skanera, wózka paletowego oraz komputera
  • wykonywanie prac porządkowych

Wymagania:

  • dostępność od zaraz
  • atutem będzie posiadanie doświadczenia w pracy na analogicznym stanowisku
  • zaświadczenie o niekaralności do wglądu
  • zdolność do pracy pod presją
  • zdyscyplinowanie
  • samodzielność, solidność

Zapewniamy:

  • zatrudnienie od października 2019 na podstawie niemieckiej umowy o pracę na okres próbny
  • dla pracowników najlepszych możliwość podjęcia długiej współpracy
  • 30 dni rocznie urlopu
  • bardzo dobre zarobki
  • rzetelne szkolenie pracownicze
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji

Aplikacja:
Osoby zainteresowane powyższym ogłoszeniem, zapraszamy do wysyłania zgłoszeń z załączeniem CV na adres:

  • nutzliche-arbeit@workmail.com z dopiskiem w nagłówku: Nr ref. mg/a4/10/19

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/dam-prace-w-niemczech-dla-par-bez-jezyka-na-magazynie-obuwia-od-zaraz-hamburg/

ID ogłoszenia: 9725d9f80e784ead