1800/mc brutto

Od zaraz ogłoszenie pracy w Niemczech bez języka pakowanie słodyczy dla par Köln

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub region: Kolonia
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 24 czerwca 2018 22:51

Oferujemy zatrudnienie od zaraz przy pakowaniu słodyczy w Kolonii dla osób bez znajomości języka niemieckiego. Aktualne ogłoszenie pracy w Niemczech dla par z zakwaterowaniem bezpłatnym zorganizowanym przez pracodawcę na czas trwania umowy.

Stanowisko: Pakowacz słodyczy

Rozpoczęcie zatrudnienia: od zaraz

Miasto: Kolonia, Niemcy

Wynagrodzenie: 1800 euro brutto miesięcznie

Zakres zadań:

  • pracownik będzie się zajmował pakowaniem słodyczy w zestawy promocyjne
  • obowiązkiem będzie obsługa wagi i taśmy produkcyjnej, kompletowanie zestawów zgodnie z instrukcją a także wykonywanie innych zadań zlecanych zgodnie z aktualnym zapotrzebowaniem

Oczekiwania:

  • czynne prawo jazdy kat.B i posiadanie jednego samochodu na parę
  • dostępność od zaraz
  • świetna organizacja pracy
  • szybkość w przyswajaniu nowych informacji
  • otwartość, komunikatywność
  • punktualność

Zapewniamy:

  • umowę na okres 3 miesięcy – jest to zatrudnienie tymczasowe, nie szukamy pracowników na stałe
  • darmowe zakwaterowanie zorganizowane na miejscu
  • możliwość dorobienia podczas wakacji
  • rozwój
  • dofinansowanie do obiadów w kantynie pracowniczej

Aplikacja:
Osoby zainteresowane powyższą ofertą, proszone są o przesłanie aktualnego CV na adres:

  • neuearbeit@berlin.com z dopiskiem w nagłówku: „Pakowanie słodyczy, Kolonia/06/2018″

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/bez-jezyka-oferta-pracy-w-niemczech-dla-par-od-zaraz-przy-pakowaniu-slodyczy-koln/

ID ogłoszenia: 4325b2f53668490c