12,19/h € + zakwaterowanie

Od zaraz ogłoszenie pracy w Niemczech bez języka przy pakowaniu lodów Berlin

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub region: Berlin
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 11 lutego 2019 02:56
  • Wygasa: 5 dni, 6 godzin

Oferujemy zatrudnienie w Berlinie dla Polaków bez znajomości języka i doświadczenia. Niemcy praca tymczasowa od zaraz przy pakowaniu lodów i deserów lodowych na linii produkcyjnej.

Stanowisko: Pakowacz lodów

Lokalizacja: Berlin, Niemcy

Zarobki: 12,19 euro brutto na godziną pracy

Liczba miejsc do obsadzenia: 5

Rozpoczęcie zatrudnienia: od zaraz

Obowiązki:

  • praca na hali produkcyjnej w obniżonej temperaturze
  • obowiązkiem będzie pakowanie lodów a także deserów lodowych
  • zadania wykonywane są w pozycji stojącej przy taśmociągu

Oczekiwania:

  • dostępność do końca czerwca
  • aktualne zaświadczenie o niekaralności
  • szybkość w przyswajaniu nowych informacji
  • wysokie ambicje
  • dużą zaletą będzie znajomość języka i doświadczenie w podobnej pracy
  • posiadanie aktualnych badań wykonanych w sanepidzie do pracy z żywnością

Zapewniamy:

  • umowę niemiecką na czas określony
  • wsparcie przy dopełnianiu spraw urzędowych
  • pomoc przy rozliczeniu podatku
  • opcja pracy w godzinach nadliczbowych
  • atrakcyjne warunki finansowe
  • darmowe zakwaterowanie zorganizowane na miejscu w samodzielnych pokojach z łazienkami i dostępem do internetu po wifi

Aplikacja:

Szanowni zainteresowani, prosimy o przesyłanie zgłoszeń na adres:

  • arbeitbeiuns2019@fastmail.de z dopiskiem w nagłówku: pl/l/02/19

źródło: https://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/dam-prace-w-niemczech-od-zaraz-przy-pakowaniu-lodow-bez-jezyka-berlin-2019/

ID ogłoszenia: 6115c60145340c33