9,50 euro brutto/h + zakwaterowanie

Od zaraz ogłoszenie pracy w Niemczech bez języka w Leverkusen pakowanie lodów

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub region: Leverkusen
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Długość umowy: 3 miesiące
  • Opublikowany: 14 kwietnia 2016 04:29

Oferujemy zatrudnienie w Leverkusen dla Polaków na stanowisku pakowacza. Niemcy praca od zaraz dla osób bez znajomości języka przy pakowaniu lodów i deserów lodowych.

Stanowisko: Pakowacz

Miejsce zatrudnienia: Leverkusen, Niemcy

Zarobki: 9,50 euro brutto na godzinę

Start: od zaraz

Zakres zadań:

  • praca manualna polegająca na ręcznym pakowaniu lodów lub deserów lodowych do opakowań kartonowych
  • wszelkie zlecone zadania będą do wykonania w pozycji stojącej przy taśmie produkcyjnej

Wymagania:

  • duża zaletą będzie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku w produkcji spożywczej
  • brak problemów zdrowotnych
  • gotowość do podjęcia pracy w Niemczech od maja 2016
  • bardzo doba kondycja fizyczna
  • szybkość, zwinność
  • przykładanie się do powierzonych prac

Oferujemy:

  • szkolenie wprowadzające
  • zatrudnienie od maja do lipca tego roku
  • pracę tymczasową na legalnej umowie
  • zakwaterowanie zorganizowane bezpłatnie
  • ubezpieczenie

Aplikacja:
Chętnych prosimy o przesłanie wiadomości z załączeniem CV na poniższy adres kontaktowy:

  • Leiharbeiter@solution4u.com

Prosimy o zatytułowanie wiadomości: pakowanie/04/16

źródło: http://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/dam-prace-w-niemczech-bez-znajomosci-jezyka-od-zaraz-leverkusen-pakowanie-lodow/

ID ogłoszenia: 440570eee87d3dd3

2 Odpowiedzi na “Od zaraz ogłoszenie pracy w Niemczech bez języka w Leverkusen pakowanie lodów”

  1. MARCIN1480 na 20 kwietnia 2016 @ 13:19

    witam mam na imię Marcin jestem zainteresowany tą pracą prosze o kontakt +48663308857

  2. dariuszbiernacki2 na 8 maja 2016 @ 04:30

    Witam jestem zainteresowany tą ofertą pracy w każdej chwili jestem gotów przyjechać. Mam 25 lat jestem bez nałogów. Jestem uczciwy i pracowity. Mój numer telefonu to + 48 605 312 003