1900/mc € brutto

Od zaraz ogłoszenie pracy w Niemczech bez znajomości języka na produkcji jogurtów Stuttgart

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub region: Stuttgart
  • Opublikowany: 23 kwietnia 2020 02:04

Oferta pracy w Niemczech dla Polaków bez znajomości języka. Z bezpłatnym zakwaterowaniem zatrudnienie w fabryce ze Stuttgartu od zaraz na produkcji jogurtów oraz serków.

Stanowisko: Pracownik produkcji jogurtów

Lokalizacja: Stuttgart, Niemcy

Termin: od zaraz

Liczba miejsc do obsadzenia: 15

Wynagrodzenie: 1900 euro brutto miesięcznie

Zakres zadań:

  • pracodawca początkowo zapewnia szkolenie pracownicze oraz pełne wdrożenie w obowiązki
  • do zadań należeć będzie przeprowadzanie kontroli jakości, pakowanie, nadzór nad ciągłością, obsługa urządzeń
  • w zależności od potrzeby przełożony może zlecić również inne zadania na bieżąco

Oczekiwania:

  • gotowość do odbycia płatnych badań w niemieckim odpowiedniku polskiego sanepidu
  • odpowiedzialność, zaangażowanie, sumienność
  • punktualność
  • gotowość do podjęcia pracy w Niemczech od zaraz
  • motywacja i zdyscyplinowanie

Zapewniamy:

  • niemiecką umowę o pracę, odprowadzanie podatku, świadczeń, ubezpieczenie pracownicze
  • opcja rozwoju i zdobycia nowego, porządnego doświadczenia
  • na miejscu zorganizowane za 200 euro miesięcznie zakwaterowanie w pełni wyposażonym mieszkaniu
  • przeszkolenie pracownicze
  • wdrożenie w obowiązki
  • odzież roboczą oraz niezbędne środki ochronne

Aplikacja:
Zainteresowanych powyższą ofertą, zapraszamy do przesyłania zgłoszeń poprzez formularz dostępny poniżej:

źródło: https://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/niemcy-praca-bez-znajomosci-jezyka-na-produkcji-jogurtow-od-zaraz-2020-stuttgart/

ID ogłoszenia: 1005e9edeeec8310