1780 € brutto + zakwaterowanie

Od zaraz ogłoszenie pracy w Niemczech dla par pakowanie bakalii bez języka Stuttgart

  • Kraj: Norwegia
  • Miasto lub region: Stuttgart
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 6 kwietnia 2018 00:15

Aktualna propozycja podjęcia pracy w Niemczech od zaraz przy pakowaniu bakalii. Zatrudnienie w Stuttgarcie dla par bez znajomości języka niemieckiego. Zakwaterowanie zorganizowane jest na miejscu za darmo.

Stanowisko: Pakowacz bakalii

Termin: od zaraz

Zarobki: 1780 euro miesięcznie brutto

Liczba wakatów: 4

Miasto: Stuttgart, Niemcy

Opis stanowiska pracy:

  • pracownik będzie odpowiedzialny za pakowanie różnego rodzaju owoców suszonych, kandyzowanych oraz posypek do ciast itp.
  • pracodawca przydziela obowiązki zgodnie z osobistymi predyspozycjami pracownika – głównie pakowanie ale również odmierzanie, kontrola jakości czy obsługa maszyn

Wymagania:

  • szybkość w uczeniu się nowych rzeczy
  • chęć do rozwoju
  • wysoka sprawność fizyczna
  • zręczność
  • mile widziane doświadczenie w podobnej pracy
  • dyspozycyjność do podjęcia zatrudnienia od zaraz
  • sumienność, pracowitość, odpowiedzialność
  • możliwość pracy w systemie zmianowym

Zapewniamy:

  • opieka polskiego rezydenta
  • przeszkolenie pracownicze
  • możliwość wykupienia taniego obiadu na miejscu
  • bezpłatne zamieszkanie zorganizowane na miejscu
  • wsparcie przy dopełnianiu spraw urzędowych
  • pracodawca pomaga również w sprawach codziennych – np. przy założeniu konta itp.

Aplikacja:

Osoby zainteresowane powyższą ofertą, proszone są o przesłanie zgłoszenia mailowo, z załączeniem CV na adres:

  • einfachlosungen-cv@germanymail.com z dopiskiem: „Pakowacz bakalii, od kwietnia 2018, Hanower, imię i nazwisko”

źródło: http://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/dla-par-oferta-pracy-w-niemczech-bez-jezyka-pakowanie-bakalii-od-zaraz-stuttgart/

ID ogłoszenia: 1435ac66f0b6bd4d