od 10,50 euro brutto/h

Od zaraz ogłoszenie pracy w Niemczech na produkcji aut bez języka Kolonia

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub region: Kolonia
  • Zakwaterowanie: Pomoc przy znalezieniu zakwaterowania
  • Opublikowany: 3 marca 2016 00:59

Aktualne ogłoszenie pracy w Niemczech dla Polaków bez znajomości języka na produkcji przy montażu samochodów. Zatrudnienie w fabryce z Kolonii do podjęcia od zaraz, zadania wykonywane na linii produkcyjnej.

Stanowisko: Pracownik produkcyjny

Miejsce: Kolonia, Niemcy

Zarobki: od 10,50 euro brutto na godzinę pracy

Rozpoczęcie: od zaraz

Zakres zadań:

  • praca wykonywana będzie na taśmie produkcyjnej
  • ręczny montaż części – możliwe użycie narzędzi takich jak lutownica, śrubokręt…
  • pracownik będzie zajmował się zadaniami na jednym z wielu etapów produkcyjnych
  • prace przydzielane są stałe i niezmienne

Wymagania:

  • dyspozycyjność od zaraz
  • mile widziane zgłoszenia od osób mobilnych z możliwością zabrania swojego samochodu
  • brak problemów z pracą zmianową
  • samodzielność
  • umiejętność pracy pod presją czasu
  • dużą zaletą będzie doświadczenie techniczne lub doświadczenie w pracy przy taśmie produkcyjnej

Oferujemy:

  • zatrudnienie u niemieckiego pracodawcy na podstawie umowy
  • stabilne warunki pracy
  • pomoc w zorganizowaniu zamieszkania
  • wsparcie w sprawach urzędowych

Aplikacja:
Zgłoszenie w postaci wiadomości e-mail należy przesłać z załączeniem CV na adres:

  • Beschaftigung@germanymail.com

W tytule prosimy wpisać: „Produkcja samochodów, Kolonia”

źródło: http://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/niemcy-praca-na-produkcji-przy-montazu-aut-bez-znajomosci-jezyka-od-zaraz/

ID ogłoszenia: 40756d6246f88ce8

8 komentarzy na “Od zaraz ogłoszenie pracy w Niemczech na produkcji aut bez języka Kolonia”

  1. andrzej88 na 3 marca 2016 @ 17:26

    Jestem zainteresowany pracą od zaraz prosze o kontakt pod nr tel:737466097

  2. Witam dwie osoby są zainteresowane tą ofertą pracy . dojazd wlasnym samochodem nr tel 512083045

  3. danielek24 na 4 marca 2016 @ 12:57

    Jestem zainteresowany prosze o kontak na. Danielek1918@o2.pl albo 500423744

  4. Jestem zainteresowany praca proszę o kontakt 728147822

  5. diverse6622 na 5 marca 2016 @ 12:58

    Witam . Mam na imię Krzysiek. Jestem dyspozycyjny ,mobilny .Posiadam doświadczenie na produkcji . tel:505489044

  6. Witam Jestem zainteresowany praca od zaraz proszę o kontakt:517940655

  7. jeromrothen na 8 marca 2016 @ 10:17

    Jestem zainteresowany. 2 lata udokumentowanego doświadczenia w branży automotive na linii produkcyjnej. Paweł Gawroński tel. 531 336 426.

  8. venecja12 na 28 marca 2016 @ 17:15

    Witam! jestem zainteresowana ofertą pracy.Posiadam doświadczenie w branży automotivei elektronice na linii produkcyjnej i w jakości produkcji.Jeżeli oferta jest jeszcze aktualna lub potrzebują Państwo do Pracy tel.+4915730462196