1750 €/mc + zakwaterowanie

Od zaraz ogłoszenie pracy w Niemczech na produkcji kosmetyków bez języka Berlin

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub region: Berlin
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 20 listopada 2017 02:02

Pilnie poszukujemy osób na produkcję kosmetyków naturalnych w fabryce z Berlina. Oferta aktualnej od zaraz pracy w Niemczech dla Polaków bez znajomości języka niemieckiego.

Stanowisko: Pracownik produkcji

Start: od zaraz

Lokalizacja: Berlin, Niemcy

Pensja: 1750 euro brutto miesięcznie

Liczba wakatów: 2 – rekrutacja uzupełniająca

Opis stanowiska pracy:

  • zatrudnienie w nowoczesnym zakładzie produkcyjnym, słynącym z produkcji wyłącznie naturalnych kosmetyków
  • pracownik będzie zajmował się pakowaniem gotowych produktów – balsamów, kremów, szamponów itp.
  • obowiązkiem będzie także kontrolowanie jakości i dbanie o porządek na stanowisku

Oczekiwania:

  • możliwość podjęcia pracy w Niemczech od zaraz
  • znajomość zasad BHP do pracy z żywnością
  • sumienność, zorganizowanie pracownitość
  • przestrzeganie zadań obowiązujących w zakładzie pracy
  • szybkość we wdrażaniu się
  • umiejętność pracy w z ludźmi
  • odpowiedzialność

Zapewniamy:

  • zatrudnienie na podstawie umowy niemieckiej podpisanej na pełny etat
  • możliwość pracy w godzinach nadliczbowych
  • początkowo umowę na okres próbny z opcją przedłużenia
  • wsparcie przy dopełnianiu spraw urzędowych
  • wdrożenie w obowiązki
  • darmowe zamieszkanie

Aplikacja:
Osoby zainteresowane powyższa ofertą, proszone są o przesyłanie zgłoszeń mailowo, na adres:

  • neuearbeit@berlin.com z dopiskiem w tytule: „Produkcja kosmetyków naturalnych, Berlin – rekrutacja uzupełniająca!”

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/oferta-pracy-w-niemczech-bez-znajomosci-jezyka-produkcja-kosmetykow-berlin-od-zaraz/

ID ogłoszenia: 4735a11d82494984

ilość wszystkich wyświetleń: 1179, dzisiaj: 1

1 odpowiedź na “Od zaraz ogłoszenie pracy w Niemczech na produkcji kosmetyków bez języka Berlin”

  1. szymek7805 na 3 grudnia 2017 @ 10:31

    Witam jestem zainteresowany z dziewczyna i 2 kolegami przy produkcji kosmetyków. mój nr tel 573-365-564. lub adres e-mail. szymekbary7805@o2.pl