175 NOK/h brutto

Od zaraz ogłoszenie pracy w Norwegii bez języka na magazynie z żywnością Oslo

  • Kraj: Norwegia
  • Miasto lub region: Oslo
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 12 czerwca 2017 03:47

Propozycja zatrudnienia w Oslo od zaraz przy komisjonowaniu artykułów na magazynie spożywczym. Oferta pracy w Norwegii dla osób bez znajomości języka norweskiego.

Stanowisko: Komisjoner na magazynie
Start: od zaraz
Miasto: Oslo, Norwegia
Zarobki: 175 NOK na godzinę pracy brutto

Obowiązki:

  • przygotowywanie zamówień złożonych drogą elektroniczną
  • osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie kompletować towar, układać na paletach i odstawiać na rampę do załadunku
  • dbanie o porządek na magazynie i w dokumentacji
  • inne zadania zlecane na bieżąco

Oczekiwania:

  • bardzo dobre zorganizowanie
  • odpowiedzialne podejście do powierzonych zadań
  • dokładność i sumienność
  • samodzielność
  • możliwość podjęcia pracy w Norwegii od zaraz

Zapewniamy:

  • opieka polskojęzycznego rezydenta
  • wdrożenie w zadania
  • ubezpieczenie
  • możliwość korzystania z norweskich świadczeń socjalnych
  • odpłatne zamieszkanie zorganizowane na miejscu w cenie 4500 NOK miesięcznie

Aplikacja:
Szanowni zainteresowani, prosimy o wypełnienie i przesłanie się poniżej załączonego formularza:

Konieczne jest oznaczenie opcji: „Magazynier / Komisjoner Oslo”

źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/bez-znajomosci-jezyka-praca-w-norwegii-od-zaraz-oslo-na-magazynie-spozywczym/

ID ogłoszenia: 163593d1dca79d4c

1 odpowiedź na “Od zaraz ogłoszenie pracy w Norwegii bez języka na magazynie z żywnością Oslo”

  1. Szanowni Państwo,

    jesteśmy żywo zainteresowani pracą na powyższym stanowisku. Mamy kilkuletnie doświadczenie zawodowe w pracy na magazynie. Jesteśmy gotowi do wyjazdu od zaraz!

    Wysłaliśmy już podanie o pracę w formularzu. Mamy nadzieję, że spełnimy Państwa oczekiwania i wkrótce usłyszymy się na rozmowie kwalifikacyjnej! :)

    Z poważaniem, Anna Śleziak i Kamil Dębicki

    Kontakt do nas:
    e-mail: k.j.debicki@gmail.com lub a.m.sleziak@gmail.com
    tel: +48 884 037 883