152,40 brutto/h NOK + mieszkanie

Od zaraz ogłoszenie pracy w Norwegii bez języka produkcja pizzy Bergen 2017

  • Kraj: Norwegia
  • Miasto lub region: Bergen
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 14 sierpnia 2017 00:22

Możliwość podjęcia tymczasowej pracy w Norwegii dla Polaków w fabryce z Bergen na produkcji pizzy mrożonej. Zatrudnienie od zaraz dla osób bez znajomości języka z zakwaterowaniem zapewnionym bezpłatnie na miejscu.

Stanowisko: Pracownik produkcji

Miejsce zatrudnienia: Bergen, Norwegia

Start: od zaraz

Stawka godzinowa: 152,40 NOK na godzinę pracy brutto

Obowiązki:

  • głównym zadaniem osoby zatrudnionej na tym stanowisku będzie przygotowywanie składników
  • pracownik będzie mył, kroił, szatkował produkty
  • zadaniem będzie obsługa krajalnicy
  • praca polega również na smarowaniu blatów sosami, porcjowaniu składników i pakowaniu

Oczekiwania:

  • dyspozycyjność od zaraz
  • przestrzeganie surowych zasad BHP do pracy z żywnością
  • atutem będzie doświadczenie w pacy na podobnym stanowisku lub w gastronomii
  • mile widziana znajomość języka obcego – angielskiego lub norweskiego, jednak nie jest to warunek konieczny
  • zaangażowanie, sumienność
  • możliwość pracy na zmiany

Zapewniamy:

  • zatrudnienie do podjęcia od zaraz
  • pracę od września do stycznia 2018
  • odzież roboczą oraz wszelkie niezbędne środki ochronne
  • pomoc koordynatora polskiego pochodzenia
  • wsparcie przy sprawach urzędowych
  • darmowe zamieszkanie w dobrych warunkach – zapewniony samodzielny pokój z łazienką, aneksem kuchennych i lodówką

Aplikacja:
Szanowni kandydaci, prosimy o przesłanie zgłoszenia na adres:

  • soknadansatte@fastem.com

źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/bez-znajomosci-jezyka-norwegia-praca-od-zaraz-na-produkcji-pizzy-bergen-2018/

ID ogłoszenia: 2355990146ab48bf