148,60 NOK/h brutto

Od zaraz ogłoszenie pracy w Norwegii bez języka przy pakowaniu ciastek 2021 Lillehammer

  • Kraj: Norwegia
  • Miasto lub region: Lillehammer
  • Opublikowany: 10 lutego 2020 03:10

Oferta atrakcyjnej pracy w Norwegii przy pakowaniu ciastek. Od zaraz zatrudnienie 2021 w Lillehammer dla pakowaczy bez znajomości języka. Zakwaterowanie zorganizowane jest odpłatnie na miejscu.

Stanowisko: Pakowacz ciastek

Rozpoczęcie zatrudnienia: od zaraz

Miasto: Lillehammer, Norwegia

Wynagrodzenie: 148,60 NOK na godzinę pracy brutto

Obowiązki:

  • praca manualna, polegająca na pakowaniu ciasteczek do plastikowych podstawek i odkładaniu na taśmę do zafoliowania
  • utrzymywanie porządku na stanowisku pracy

Oczekiwania:

  • dostępność od zaraz
  • samodzielność, pracowitość, odpowiedzialność
  • dobra organizacja czasu pracy
  • mile widziane doświadczenie w podobnej pracy
  • zdolności manualne
  • energiczność
  • pracowitość
  • wysoka sprawność fizyczna

Zapewniamy:

  • wsparcie rezydenta Polaka
  • gruntowne przeszkolenie z zakresu BHP
  • pomoc i wsparcie np.: we wdrożeniu się w obowiązki, dopełnianiu spraw formalnych związanych z podjęciem legalnej pracy w Norwegii itp.
  • dostęp do świadczeń socjalnych
  • zatrudnienie na podstawie norweskiej umowy na pół roku
  • ubezpieczenie socjalne
  • odpłatne zakwaterowanie zapewnione na miejscu w cenie od 2500 do 3000 NOK miesięcznie

Aplikacja:
Zainteresowanych powyższą ofertą, prosimy o przesłanie zgłoszenia mailowo z załączeniem aktualnego CV, na adres:

  • soknadansatte@eclipso.eu

źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/bez-znajomosci-jezyka-praca-norwegia-od-zaraz-przy-pakowaniu-ciastek-w-lillehammer-2020/

ID ogłoszenia: 405e3fdf161962e

1 odpowiedź na “Od zaraz ogłoszenie pracy w Norwegii bez języka przy pakowaniu ciastek 2021 Lillehammer”

  1. andysmith na 11 lutego 2020 @ 14:57

    witam. jestem zaintresowany praca
    prosze o kontakt 733409772