126 SEK/h brutto

Od zaraz ogłoszenie pracy w Szwecji bez języka Örebro przy pakowaniu warzyw

  • Kraj: Szwecja
  • Miasto lub region: Örebro
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 27 kwietnia 2017 03:06

Ogłoszenie aktualnej pracy w Szwecji do podjęcia od zaraz dla Polaków bez znajomości języka. Zatrudnienie w mieście Örebro przy pakowaniu warzyw od maja 2017.

Stanowisko: Pakowacz warzyw
Lokalizacja: Örebro, Szwecja
Termin: od maja 2017, dokładny termin ustalany będzie indywidualnie
Pensja: 126 SEK na godzinę pracy brutto

Obowiązki:

  • pracownik będzie zatrudniony w sortowni warzyw przy przygotowywaniu zamówień (odpowiedniej ilości skrzynek z warzywami) na palety do wydania
  • zadania polegają na myciu, sortowaniu, pakowaniu i zabezpieczeniu towarów

Oczekiwania:

  • możliwość zatrudnienia od maja lub od II połowy maja 2017
  • umiejętność wykonywania zadań w szybkim tempie
  • świetnie zorganizowanie
  • czynne prawo jazdy kat.B i gotowość do przyjechania własnym samochodem
  • dobra kondycja fizyczna oraz brak problemów ze zdrowiem
  • zdolność do pracy w grupie
  • motywacja do osiągania wysokich wyników

Zapewniamy:

  • zatrudnienie od zaraz
  • umowę o pracę zgodnie ze szwedzkimi standardami, pierwsza umowa będzie podpisana na okres próbny
  • pomoc polskiego koordynatora
  • darmowe zamieszkanie
  • wsparcie przy przygotowywaniu dokumentów oraz załatwianiu spraw formalnych

Sposób aplikacji:
Jeżeli jesteś zainteresowany/na powyższą ofertą i spełniasz wszelkie wymagania, prosimy o kontakt mailowy. Dokumenty aplikacyjne w postaci CV oraz LM należy przesłać wraz z aktualnymi danymi kontaktowymi na adres:

arbetsmedlet@swedenmail.com z dopiskiem: Szwecja praca przy pakowaniu warzyw, Örebro 2017

Umowa z kandydatami zakwalifikowanymi w procesie rekrutacji zostanie podpisana w Polskim oddziale agencji w Gdyni. Agencja nie zwraca kosztów podróży do Gdyni.

Arbetsmedlet AB
Rosendalsterrassen 10C, 115 21 Stockholm
e-post: arbetsmedlet@swedenmail.com

ID ogłoszenia: 2085901075a305f8