124,50 SEK/h

Od zaraz ogłoszenie pracy w Szwecji bez języka przy pakowaniu czekoladek Sztokholm

  • Kraj: Szwecja
  • Miasto lub region: Sztokholm
  • Opublikowany: 16 maja 2019 01:54

Propozycja zatrudnienia od zaraz w fabryce ze Sztokholmu przy pakowaniu czekoladek. Oferta atrakcyjnej pracy w Szwecji dla pakowaczy bez znajomości języka szwedzkiego.

Stanowisko: Pakowacz pralin czekoladowych

Miasto: Sztokholm, Szwecja

Wakaty: 4

Wynagrodzenie: 124,50 SEK na godzinę pracy brutto

Start: od zaraz

Obowiązki:

  • prosta praca przy linii produkcyjnej polegająca na kontroli jakości oraz pakowaniu pralinek czekoladowych
  • pracownik będzie zobowiązany do obsługi maszyn produkcyjnych oraz dbania o porządek na stanowisku
  • inne zadania zgodnie z prośbą kierownika zmiany

Oczekiwania:

  • gotowość do pilnego podjęcia pracy ze granicą
  • możliwość do wykonywania pracy powtarzalnej
  • zdolności manualne oraz wysoka kondycja fizyczna
  • umiejętność pracy pod presją czasu
  • sumienność, zaangażowanie, pracowitość

Zapewniamy:

  • zatrudnienie na czas określony z możliwością przedłużenia
  • pracę od zaraz
  • w cenie 3800 SEK miesięcznie pracodawca zapewnia zakwaterowanie
  • szwedzkie warunki zatrudnienia
  • opiekę rezydenta polskojęzycznego
  • możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji

Sposób aplikacji:
Jeżeli jesteś zainteresowany/na powyższą ofertą i spełniasz wszelkie wymagania, prosimy o kontakt mailowy.

Dokumenty aplikacyjne w postaci CV oraz LM należy przesłać wraz z aktualnymi danymi kontaktowymi na adres:

pl.arbetsmedlet@swedenmail.com

Umowa z kandydatami zakwalifikowanymi w procesie rekrutacji zostanie podpisana w Polskim oddziale agencji w Gdyni. Agencja nie zwraca kosztów podróży do Gdyni.

Arbetsmedlet AB
Rosendalsterrassen 10C, 115 21 Stockholm
e-post: pl.arbetsmedlet@swedenmail.com

ID ogłoszenia: 9595cdb3c63839db