do uzgodnienia

Od zaraz pakowanie owoców praca Niemcy bez znajomości języka Dortmund

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub region: Dortmund
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 19 sierpnia 2015 02:35

Atrakcyjne ogłoszenie pracy w Niemczech dla Polaków od zaraz bez znajomości języka niemieckiego. Oferta z Dortmundu przy pakowaniu owoców na taśmie produkcyjnej.

Stanowisko: Pakowacz owoców

Miejsce zatrudnienia: Dortmund

Wynagrodzenie: do ustalenia

Opis stanowiska pracy:

  • Praca manualna wymagająca dużej sprawności i dobrej kondycji.
  • Pracownicy będą sortować oraz pakować owoce egzotyczne.
  • Niektóre owoce przy pakowaniu będzie trzeba wkładać do specjalnych osłonek chroniących w transporcie przed uszkodzeniem.
  • Obowiązkiem będzie przygotowywanie odpowiedniej liczby skrzynek na potrzeby sklepów wielkopowierzchniowych.

Wymagania:

  • sprawność fizyczna
  • zaangażowanie
  • motywacja do osiągania wysokich wyników
  • dynamiczne tempo pracy
  • energiczność
  • dobre zdrowie
  • skrupulatne wykonywanie powierzonych zadań
  • przykładność

Oferujemy:

  • zapewnione odpłatne zakwaterowanie na miejscu
  • pracę od zaraz
  • wysokie zarobki
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji oraz zdobycia cennego doświadczenia
  • pracę wykonywaną na zamiany
  • wszyscy pracownicy mają możliwość korzystania z niemieckich świadczeń socjalnych
  • stabilne warunki zatrudnienia

Aplikacja:
Osoby zainteresowane proszone są o przesłanie wiadomości z dokumentami aplikacyjnymi na adres:
Leiharbeiter@solution4u.com
Wiadomość należy zatytułować następująco: pakowanieowocow08/15

źródło: http://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/dam-prace-w-niemczech-dormund-bez-znajomosci-jezyka-od-zaraz-pakowanie-owocow/

ID ogłoszenia: 9055d3af20bb53b