7,20 - 8 GBP/h + zakwaterowanie

Od zaraz pakowanie sera krojonego praca w Anglii bez języka Liverpool UK

  • Kraj: Wielka Brytania
  • Miasto lub region: Liverpool
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 7 marca 2016 03:42

Oferujemy zatrudnienie w fabryce sera z Liverpoolu dla osób bez znajomości języka angielskiego. Ogłoszenie pracy w Anglii od zaraz przy pakowaniu krojonego sera w plastrach na tacki.

Stanowisko: Pakowacz sera

Miejsce: Liverpool, Anglia

Zarobki: 7,20 – 8 GBP na godzinę – wyższa stawka będzie skierowana dla osób ze znajomością języka angielskiego

Start: od zaraz

Obowiązki:

  • Pracownik odpowiedzialny będzie za umieszczenie plasterków sera krojonego na plastikowe tacki. Ilość sera jest ściśle określona – zatem osoba zatrudniona będzie musiała dokładać lub zdejmować plastry aby waga była prawidłowa. Odpowiednio przygotowane tacki należy umieścić w maszynie paczkującej. Przeprowadzanie kontroli jakości sera – zgłaszanie nieprawidłowości.

Oczekiwania:

  • pracowitość, szybkość, zwinność, dobre zorganizowanie
  • możliwość podjęcia pracy od zaraz do czerwca
  • posiadanie aktualnych badań ze stacji sanitarno epidemiologicznej
  • doświadczenie w pracy na analogicznym stanowisku lub odpowiednie wykształcenie
  • możliwość podjęcia pracy od zaraz

Zapewniamy:

  • pomoc przy załatwianiu spraw w urzędach
  • atrakcyjne warunki zatrudnienia
  • wsparcie przy zaaklimatyzowaniu się na miejscu
  • zorganizowane bezpłatne zakwaterowanie w wynajętych mieszkaniach lub domach
  • zatrudnienie na podstawie umowy, podpisanej za pośrednictwem agencji pracy
  • raz na tydzień wypłacanie wynagrodzenia

Aplikacja:
Drodzy kandydaci, prosimy wszystkich o przesłanie zgłoszenia na adres:

  • jobs4u@englandmail.com z dopiskiem w tytule: „pakowanie sera Liverpool 03/2016″

źródło: http://praca-anglia24.pl/ogloszenia/dla-par-oferta-pracy-w-anglii-pakowanie-sera-bez-jezyka-w-liverpoolu/

ID ogłoszenia: 50956dc1a5b3bcf4

5 Odpowiedzi na “Od zaraz pakowanie sera krojonego praca w Anglii bez języka Liverpool UK”

  1. Wieslawa na 8 marca 2016 @ 10:52

    Jestem gotowa do podjęcia pracy na stanowisku pakowacz sera.
    kontakt + 48 792666224

  2. tomasz_9 na 8 marca 2016 @ 18:09

    WItam.
    Wraz z narzeczoną poszukujemy pracy poza granicami Polski. Jesteśmy młodzi, zdrowi, energiczni, uczciwi i w pełni zmotywowani do szybkiego wyjazdu.
    Kontakt: tomasz_9@wp.pl 603892008

    Pozdrawiamy,

  3. michas0315 na 9 marca 2016 @ 17:20

    Jesteśmy bardzo zainteresowani pracą
    Jesteśmy pracowici,odpowiedzialni i powierzone nam zadania wypełniamy
    z należytą dokładnością.
    Bardzo zależy nam na pracy
    Proszę nam zaufać a na pewno nie zawiedziemy.
    Pozdrawiamy serdecznie i czekamy z niecierpliwością na kontakt
    Z poważaniem Michał i Alina
    502905534

  4. Jestem mężczyzną w wieku 55 lat(zawód budowlany, konkretnie układam płytki ceramiczne).Obecnie przebywam na terenie Liverpool, posiadam IN, lecz nie posiadam aktualnych badań lekarskich.Pracowałem na terenie UK, lecz obecnie moja znajomość
    angielskiego jest dość słaba.
    Jeśli oferta byłaby aktualna, proszę o kontakt:

    07876733209

  5. Jesteśmy zainteresowani pracą. Jesteśmy w średnim wieku ale zdrowi i energiczni. Chętnie podejmiemy pracę razem. Nasz tel. +48 508267602

    Ewa i Krzysztof