9,50-10/h GBP

Od zaraz praca Anglia 2019 bez znajomości języka na produkcji detergentów Wolverhampton

  • Kraj: Wielka Brytania
  • Miasto lub region: Wolverhampton
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 18 marca 2019 01:40

Oferta atrakcyjnej pracy w Anglii dla osób bez znajomości języka na produkcji detergentów. Zatrudnienie 2019 w fabryce z Wolverhampton aktualne od zaraz z zakwaterowaniem zapewnionym za darmo na 3 miesiące.

Stanowisko: Pracownik produkcji detergentów

Miasto: Wolverhampton, Anglia

Wynagrodzenie: dla osób bez znajomości języka stawka od 9,50 GBP/h brutto, dla osób z językiem od 10 GBP/h brutto

Liczba wakatów: 6

Termin: od zaraz

Obowiązki:

  • łatwa praca fizyczna przy taśmociągu w fabryce produkującej chemię gospodarczą – różnego rodzaju produkty do domowego użytku jak proszki, płyny do prania, tabletki itp.
  • zadania zgodnie z aktualnym zapotrzebowaniem

Oczekiwania:

  • atutem będzie posiadanie doświadczenia w pracy na produkcji
  • możliwość pracy w systemie 3 zmianowym
  • mile widziane zgłoszenia od osób z językiem angielskim
  • brak uzależnień – w całym zakładzie obowiązuje zakaz palenia
  • dostępność od zaraz i chęć podjęcia pracy na stałe

Zapewniamy:

  • wysokie wynagrodzenie
  • dostęp do świadczeń socjalnych
  • uniform służbowy a także odzież ochronną
  • darmowe zakwaterowanie zapewnione na okres 3 miesięcy w 2 osobowych pokojach
  • brak opłat za pośrednictwo pracy
  • wsparcie przy szukaniu nowego, płatnego lokum po okresie próbnym
  • wsparcie przy dopełnianiu formalności

Aplikacja:
Drodzy zainteresowani, prosimy o przesłanie wiadomości z załączeniem aktualnego CV, na adres:

  • smartwork@solution4u.com z dopiskiem produkcja Wolverhampton.

źródło: http://praca-anglia24.pl/ogloszenia/anglia-praca-na-produkcji-detergentow-bez-znajomosci-jezyka-od-zaraz-w-fabryce-wolverhampton-2019/

ID ogłoszenia: 9745c8ea40dd7492