8,50 GBP/h

Od zaraz praca Anglia bez znajomości języka na produkcji rowerów Wakefield

  • Kraj: Wielka Brytania
  • Miasto lub region: Wakefield
  • Data rozpoczęcia pracy: od maja 2016
  • Długość umowy: 3 miesiące z możliwością przedłużenia
  • Opublikowany: 12 maja 2016 03:52

Aktualna oferta pracy w Anglii od zaraz na produkcji przy montażu rowerów. Zatrudnienie w fabryce z Wakefield od maja 2016 dla Polaków bez znajomości języka angielskiego.

Stanowisko: Pracownik produkcyjny

Zarobki: 8,50 GBP na godzinę pracy

Miejsce zatrudnienia: Wakefield, UK

Liczba wakatów: 5

Start: od zaraz

Opis stanowiska pracy:

  • pracownik odpowiedzialny będzie za montaż jednego z elementów na danym etapie produkcyjnym
  • zadania z użyciem elektronarzędzi a także narzędzi ręcznych

Oczekiwania:

  • spostrzegawczość, pracowitość, odpowiedzialność
  • brak nałogów
  • zaświadczenie o niekaralności
  • gotowość do podjęcia pracy od zaraz na 3 miesiące
  • zręczność, sprawność
  • atutem będzie znajomość języka angielskiego oraz doświadczenie

Zapewniamy:

  • 3 miesięczne zatrudnienie poprzez agencję pracy, z zakwaterowaniem w cenie 80 GBP za tydzień
  • pracownicy którzy pozytywnie przejdą okres próbny będą mogły podpisać umowę bezpośrednio z brytyjskim pracodawcą, umowa będzie na lepszych warunkach bez możliwości zakwaterowania
  • pełny etat z możliwością pracy w godzinach nadliczbowych
  • zarobki wypłacane raz na tydzień

Aplikacja:
Szanowni Państwo, prosimy wszystkich zainteresowanych o przesłanie zgłoszenia z załączeniem CV na adres:

  • red-dot@gmx.co.uk z dopiskiem: „Produkcja Wakefield 05/16″

źródło: http://praca-anglia24.pl/ogloszenia/bez-jezyka-praca-w-anglii-na-produkcji-montazu-rowerow-od-zaraz-wakefield/

ID ogłoszenia: 1257330bf2a3ecb

1 odpowiedź na “Od zaraz praca Anglia bez znajomości języka na produkcji rowerów Wakefield”

  1. hoffmanznowy na 18 maja 2016 @ 15:53

    Jestesmy bardzo zainteresowani ta oferta .Maciek i Bogdan nr.kontaktowy 07471411896