8,85 GBP/h

Od zaraz praca Anglia bez znajomości języka przy pakowaniu perfum Londyn UK

  • Kraj: Wielka Brytania
  • Miasto lub region: Londyn
  • Długość umowy: 3 miesiące
  • Opublikowany: 14 sierpnia 2017 00:19

Propozycja podjęcia tymczasowej pracy w Anglii dla Polaków bez znajomości języka przy pakowaniu perfum. Ogłoszenie z Londynu do podjęcia od zaraz z zakwaterowaniem zorganizowanym odpłatnie.

Stanowisko: Pakowacz perfum

Lokalizacja: Londyn, Anglia

Zarobki: 8,85 GBP na godzinę pracy

Wakaty: 3

Start: od zaraz

Umowa: podpisana zostanie na czas określony – 3 miesiące

Zakres zadań:

  • przepakowane i ponowne pakowanie flakonów perfum
  • pracownik będzie odpowiedzialny za montowanie stickerów antykradzieżowych oraz etykietowanie i foliowanie

Oczekiwania:

  • spostrzegawczość
  • rzetelne wywiązywanie się z powierzonych obowiązków
  • aktualne zaświadczenie o niekaralności
  • mile widziana znajomość języka angielskiego
  • atutem będzie posiadanie doświadczenia w podobnej pracy
  • umiejętność do pracy w zespole

Zapewniamy:

  • konkurencyjne wynagrodzenie
  • zatrudnienie na około 3 miesiące bezpośrednio u brytyjskiego pracodawcy
  • możliwość pracy w godzinach nadliczbowych
  • wsparcie przy formalnościach związanych z podjęciem legalnej pracy w Anglii
  • odpłatne zamieszkanie w 2 osobowych pokojach za 80 GBP na tydzień od osoby

Aplikacja:
Szanowni zainteresowani, prosimy o przesłanie wiadomości z załączeniem dokumentów aplikacyjnych, na adres:

  • ukemployment@europe.com z dopiskiem: „pakowanie perfum Londyn 08/2017”

źródło: http://praca-anglia24.pl/ogloszenia/oferta-pracy-w-anglii-bez-znajomosci-jezyka-przy-pakowaniu-perfum-od-zaraz-londyn/

ID ogłoszenia: 232599003327fd24

3 komentarze na “Od zaraz praca Anglia bez znajomości języka przy pakowaniu perfum Londyn UK”

  1. Agnieszka Lisiecka na 16 sierpnia 2017 @ 20:02

    Jestem zainteresowana ofertą, proszę o kontakt

  2. Wraz z Bratem jestesmy zainteresowani oferta znam jezyk komunikatywnie prosze o kontakt na adres kuszmider10@gmail.com