9,00 - 10,50 GBP na godz.

Od zaraz praca Anglia dla par bez znajomości języka przy pakowaniu kawy Bradford

  • Kraj: Wielka Brytania
  • Miasto lub region: Bradford
  • Długość umowy: 3 miesiące z opcją przedłużenia
  • Opublikowany: 20 sierpnia 2022 02:17

Bez znajomości języka do podjęcia praca w Anglii dla par. Zatrudnienie w Bradford UK od zaraz przy pakowaniu kawy. Zakwaterowanie zostanie zorganizowane przez pracodawcę odpłatnie.

Stanowisko: pakowacz.

Lokalizacja: Bradford.

Wynagrodzenie: 9,00 GBP na godz. dla osób bez języka albo 10,50 GBP na godz. dla osób ze znajomością angielskiego.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: 4.

Zadania na stanowisku:

  • pracownik będzie pakował zestawy promocyjne, na które składa się słoik kawy oraz kubek z logotypem producenta i inne gadżety;
  • wkładanie przygotowywanych zestawów do kartonu oraz zamykanie opakowania;
  • zabezpieczanie niektórych partii towaru przed kradzieżą.

Wymagania:

  • dostępność od zaraz na przynajmniej 3 miesiące;
  • szybkie tempo pracy;
  • chęć brania nadgodzin, jeżeli będzie taka konieczność;
  • mile widziana znajomość angielskiego;
  • zaświadczenie o niekaralności;
  • pozytywne nastawienie do ludzi;
  • bezkonfliktowość;
  • zdolność do pracy w grupie;
  • brak uzależnień.

Oferujemy:

  • zakwaterowanie w mieszkaniu dwupokojowym w cenie około 50 GBP na tydz. od osoby za pokój;
  • bardzo dobre wynagrodzenie;
  • pomoc przy sprawach formalnych;
  • wsparcie polskiego koordynatora.

Aplikacja:

Zgłoszenia można wysyłać na adres e-mail: red-dot@gmx.co.uk z podaniem tytułu: „Pakowanie kawy Bradford 08/22”

Źródło: http://praca-anglia24.pl/ogloszenia/bez-jezyka-praca-w-anglii-przy-pakowaniu-kawy-od-zaraz-dla-par-w-bradford-uk/

ID ogłoszenia: 8962ffb61cd402b