6,50 GBP za godz.

Od zaraz praca Anglia dla Polaków na produkcji woreczków Nelson

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Nelson
  • Znajomość języka: Dobra znajomość języka
  • Zakwaterowanie: Bez zakwaterowania
  • Opublikowany: 15 stycznia 2015 07:23

Firma angielska szuka osób bez doświadczenia do pracy w Anglii. Zatrudnienie w Nelson na linii produkcyjnej przy kontrolowaniu i pakowaniu woreczków. Od pracowników oczekujemy znajomości języka angielskiego.

Stanowisko: Pracownik produkcyjny
Lokalizacja: Anglia, Nelson
Wynagrodzenie: 6,50 GBP za godz.

Zadania:
– pakowanie produktów
– kontrolowanie jakości wyrobów
– dbanie o zapewnienie ciągłości produkcyjnej
– obsługiwanie maszyn produkcyjnych

Wymagania:
– dobre zdrowie
– wyjazd od zaraz
– zatrudnienie dla Polaków zamieszkujących na stałe w UK
– chęć podjęcia pracy zmianowej
– komunikatywna znajomość języka angielskiego
– odpowiedzialność, zaangażowanie
– chęć nauki nowych rzeczy
– sprawne dłonie

Oferujemy:
– porządną pracę na okres tymczasowy
– legalne zatrudnienie na angielskich warunkach
– satysfakcjonujące wynagrodzenie
– możliwość zdobycia doświadczenia
– zmiany od 6 do 2 oraz od 2 do 10
– najlepszym pracownikom oferujemy kontrakt
– odpowiedzi na pytania

Aplikacja:
Zgłoszenia przyjmujemy pod adresem mailowym: rafal.radecki@extrapersonnel.co.uk

Źródło: http://polemi.co.uk/ogloszenia/praca-i-rekrutacja/fabryki-produkcja-magazyny/10278-praca-w-nelson

ID ogłoszenia: 38254b743ded9e64