7,50 GBP/h

Od zaraz praca Anglia Milton Keynes bez znajomości języka pakowanie kanapek

  • Kraj: Wielka Brytania
  • Miasto lub region: Milton Keynes
  • Długość umowy: 3 miesiące
  • Opublikowany: 19 listopada 2015 04:37

Oferta pracy w Anglii na produkcji kanapek i wrapów. Zatrudnienie w Milton Keynes dla Polaków bez znajomości języka angielskiego do podjęcia od zaraz na minimum 3 miesiące.

Stanowisko: Pakowacz kanapek

Wynagrodzenie: 7,50 GBP na godzinę

Start: od zaraz

Miejsce zatrudnienia: Milton Keynes

Liczba wakatów: 5

Opis stanowiska pracy:

  • Pracownik wykonuje prace produkcyjne polegające na pakowaniu wrapów oraz tortilli przy taśmie produkcyjnej.

Wymagania:

  • brak nałogów
  • dynamiczne tempo pracy
  • spostrzegawczość
  • bezkonfliktowość i umiejętność wykonywania prac zespołowo
  • atutem będzie znajomość języka angielskiego jednak nie jest to warunek przesądzający o wynikach rekrutacji
  • posiadanie doświadczenia na produkcji spożywczej

Zapewniamy:

  • umowa za pośrednictwem agencji pracy na okres 3 miesięcy
  • pracodawca sam decyduje czy podejmie trwałą współpracę po zakończeniu pierwszej umowy
  • zapewnione zorganizowane zamieszkanie w wynajętych mieszkaniach w cenie ok. 200-300 euro miesięcznie
  • pomoc w zaaklimatyzowaniu się na miejscu i dopełnieniu formalności

Aplikacja:
Zgłoszenie prosimy przesłać mailowo na adres: uk-employment@europe.com

Wiadomość należy odpowiednio zatytułować: „pakowanie kanapek, Milton Keynes 2015/2016”

źródło: http://praca-anglia24.pl/ogloszenia/pakowanie-kanapek-od-zaraz-praca-w-anglii-bez-znajomosci-jezyka-milton-keynes/

ID ogłoszenia: 96564d2bfd3d8f2