od 7,80 do 8,40 euro/h brutto

Od zaraz praca Anglia na produkcji spożywczej bez języka Liverpool

  • Kraj: Wielka Brytania
  • Miasto lub region: Liverpool
  • Opublikowany: 30 sierpnia 2014 19:18

Producent czekolady szuka 4 osób bez znajomości języka angielskiego do pracy w Anglii. Oferta z Liverpoolu na linii produkcyjnej przy pakowaniu. Zatrudnienie na okres 3 miesięcy.

Stanowisko: Pracownik produkcyjny
Lokalizacja: Anglia, Liverpool
Wynagrodzenie: od 7,80 do 8,40 euro/h brutto

Zadania:
– przygotowywanie mieszanek
– obsługiwanie maszyn produkcyjnych
– kontrolowanie jakości gotowych produktów
– pakowanie czekolady
– układanie paczek na paletach

Wymagania:
– rok doświadczenia w produkcji spożywczej potwierdzone odpowiednią dokumentacją
– przestrzeganie zasad BHP
– osoba zdrowa, odpowiedzialnie podchodząca do wykonywanych zadań
– sprawne dłonie
– możliwość wyjazdu za granicę od zaraz na 3 miesiące

Oferujemy:
– legalną pracę na angielskich warunkach
– po 3 miesięcznym próbnym zatrudnieniu możliwość stałej współpracy
– pomagamy przy wypełnianiu formalności administracyjno-prawnych
– zapewniamy miejsce noclegowe płatne 150 GBP/mc
– oferujemy najlepsze propozycję dojazdu z Polski do Anglii

Aplikacja:
Zainteresowanych zapraszamy do aplikowania poprzez maila: uk-employment@europe.com w tytule proszę wpisać: produkcja czekolady Liverpool.

Źródło: http://praca-anglia24.pl/ogloszenia/anglia-praca-od-zaraz-na-produkcji-czekolady-bez-znajomosci-jezyka-liverpool/

ID ogłoszenia: 5895401bbaf91bea

1 odpowiedź na “Od zaraz praca Anglia na produkcji spożywczej bez języka Liverpool”

  1. Witamy!Jesteśmy bardzo zainteresowani ofertą pracy w Liverpool/produkcja czekolady/i gotowi do wyjazdu z kraju aby podjąć właśnie tą pracę.Prosimy o informacje względem dojazdu lub przylotu bo mieszkamy w Gdyni.Z góry dziękujemy za odpowiedz. 1Z poważaniem:Zbigniew Kołodziej i Stanisław konieczny.