8,50 - 10,00 GBP/h

Od zaraz praca Anglia w Bradford dla par przy pakowaniu kawy bez języka angielskiego

  • Kraj: Wielka Brytania
  • Miasto lub region: Bradford
  • Długość umowy: 3 miesiące z opcją przedłużenia
  • Opublikowany: 13 sierpnia 2020 01:29

Dla par aktualna od zaraz praca w Anglii przy pakowaniu kawy. Zatrudnienie w Bradford dla pakowaczy bez znajomości języka z zakwaterowaniem, które pracodawca organizuje odpłatnie.

Stanowisko: pakowacz.

Lokalizacja: Bradford.

Wynagrodzenie: 8,50 GBP na godz. dla osób bez języka albo 10,00 GBP na godz. dla osób z językiem angielskim.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: 4.

Zadania na stanowisku:

  • pracownik będzie zajmował się pakowanie zestawów promocyjnych, w skład których wchodzi: słoik kawy oraz kubeczek z logotypem producenta wraz z innymi gadżetami;
  • wkładanie zestawów do kartonu oraz zamykanie opakowań;
  • zabezpieczenie niektórych partii towaru przed kradzieżą.

Wymagania:

  • dostępność od zaraz na przynajmniej 3 miesiące;
  • szybkie tempo pracy;
  • możliwość wyrobienia nadgodzin, jeżeli będzie taka potrzeba;
  • zaletą będzie znajomość języka angielskiego;
  • zaświadczenie o niekaralności do wglądu;
  • pozytywne nastawienie do ludzi i pracy;
  • zdolność do pracy w grupie;
  • brak problemów z nałogami.

Oferujemy:

  • zakwaterowanie w mieszkaniu dwupokojowym w cenie około 50 GBP na tydzień od osoby za pokój;
  • bardzo dobre wynagrodzenie;
  • pomoc przy załatwianiu formalności;
  • wsparcie polskiego koordynatora.

Aplikacja:

Zgłoszenia można kierować na adres e-mail: red-dot@gmx.co.uk z podaniem tytułu: „Pakowanie kawy Bradford 08/20”

Źródło: http://praca-anglia24.pl/ogloszenia/anglia-praca-dla-par-przy-pakowaniu-kawy-od-zaraz-bez-znajomosci-jezyka-w-bradford-uk/

ID ogłoszenia: 8185f318bb2f0112