4000 PLN netto/mc

Od zaraz praca Czechy produkcja felg bez znajomości języka fabryka w Mošnov

  • Kraj: Czechy
  • Miasto lub region: Mošnov
  • Zakwaterowanie: Bez zakwaterowania
  • Długość umowy: czas nieokreślony
  • Opublikowany: 24 lipca 2021 01:50

Bez znajomości języka do podjęcia praca w Czechach na produkcji felg samochodowych. Zatrudnienie w Mošnov od zaraz dla pracowników produkcji przy przeprowadzaniu kontroli jakości oraz obsłudze maszyn.

Stanowisko: pracownik produkcji.

Lokalizacja: Mošnov.

Wynagrodzenie: 4000 PLN netto na mc po przepracowaniu sześciu miesięcy.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • pracownik będzie zajmował się manipulowaniem felgami, przeprowadzaniem kontroli jakości oraz obsługiwaniem maszyn.

Wymagania:

  • transport we własnym zakresie;
  • brak problemów ze zdrowiem;
  • pozytywne nastawienie do pracy i ludzi.

Oferujemy:

  • pracę po 8 godzin;
  • zatrudnienie w systemie trzyzmianowym od poniedziałku do piątku;
  • zwrot kosztów za dojazdy w wysokości 500 – 700 PLN na mc za paliwo;
  • atrakcyjne warunki finansowe;
  • umowę o pracę;
  • możliwość podjęcia stałego zatrudnienia;
  • ubezpieczenie zdrowotne;
  • atrakcyjne wynagrodzenie + premie;
  • dofinansowanie do wyżywienia w miejscu pracy.

Aplikacja:

Zgłaszać się można poprzez wysłanie wiadomości SMS o treści: “Cromodora” pod numer telefonu: +420 778 771 489

Źródło: www.olx.pl/oferta/praca/operator-produkcji-do-firmy-cromodora-wheels-czechy-CID4-IDGtCNJ.html

ID ogłoszenia: 53460fade7ef08b3

ilość wszystkich wyświetleń: 319, dzisiaj: 1