111,85 DKK/h brutto

Od zaraz praca Dania bez znajomości języka sortowanie owoców Odense

  • Kraj: Dania
  • Miasto lub region: Odense
  • Opublikowany: 4 stycznia 2016 03:56

Pilnie zatrudnimy Polaków do pracy w Danii przy sortowaniu owoców oraz warzyw. Zatrudnienie w Odense od zaraz dla kobiet i mężczyzn bez znajomości języka duńskiego.

Stanowisko: Sortowacz

Miejsce zatrudnienia: Odense, Dania

Wynagrodzenie: 111,85 DKK na godzinę brutto

Opis stanowiska pracy:

  • Oferta dotyczy pracy manualnej zarówno dla kobiet jak i mężczyzn przy ręcznym sortowaniu owoców i warzyw. Pracownicy będą kontrolować jakość oraz pakować te sztuki, które spełniają wymogi jakościowe.

Oczekiwania:

  • przebywanie na terenie Danii
  • chęć dorobienia
  • pracowitość, odpowiedzialność
  • zręczność
  • dobra kondycja fizyczna oraz wytrzymałość
  • szybkie tempo pracy

Zapewniamy:

  • pracę dla kobiet i mężczyzn
  • zatrudnienie od zaraz
  • atrakcyjne wynagrodzenie oraz bardzo dobre warunki zatrudnienia
  • przyjazne warunki zatrudnienia

Aplikacja:
Kontakt telefoniczny możliwy jest pod numerem: [ogłoszenie wygasło]

Możliwość aplikacji za pośrednictwem poczty elektronicznej. Prosimy o przesłanie CV w języku angielskim bądź duńskim na adres:

[ogłoszenie wygasło]

źródło: http://www.ogloszenia.wirtualnaskandynawia.pl/praca_w_danii_,ogloszenie,20151221105920.html

ID ogłoszenia: 955688f19e46ee0

1 odpowiedź na “Od zaraz praca Dania bez znajomości języka sortowanie owoców Odense”

  1. pawciodania na 18 stycznia 2016 @ 12:48

    dzien dobry chcial bym sie dowiedziec czy ta oferta jest jeszcze aktualna jak tak to prosze mi powiedziec jak by wygladal wyjazd i co bede potrzebowal mój adres mejlowy to pawciodania@wp.pl za odpowiedz z góry dziekuje