128 DKK/h brutto

Od zaraz praca Dania 2018 dla par bez znajomości języka pakowanie czekolady Kopenhaga

  • Kraj: Dania
  • Miasto lub region: Kopenhaga
  • Opublikowany: 3 czerwca 2018 22:21

Od zaraz zatrudnienie 2018 w manufakturze słodyczy z Kopenhagi przy pakowaniu czekolady. Ogłoszenie pracy w Danii dla par bez znajomości języka duńskiego.

Stanowisko: Pakowacz czekolady

Rozpoczęcie zatrudnienia: od zaraz

Lokalizacja: Kopenhaga, Dania

Pensja: 128 DKK na godzinę pracy brutto

Zakres zadań:

  • praca rozpoczyna się od szkolenia pracowniczego, które zapoznaje pracownika ze specyfiką pracy w zakładzie produkcyjnym oraz wyjaśnia zasady BHP i podstawowe obowiązki na różnych stanowiskach
  • konkretne zadania będą przydzielane zgodnie z aktualnym zapotrzebowaniem – np. pakowanie gotowego produktu, obsługiwanie maszyn produkcyjnych, dbanie o ciągłość produkcji itp.

Oczekiwania:

  • umiejętność pracy w zespole
  • zdyscyplinowanie, sumienność, punktualność
  • wysoka motywacja
  • brak problemów z wykonywaniem pracy powtarzalnej
  • dostępność od zaraz
  • uczciwość
  • szybkość w uczeniu się nowych rzeczy i chęć rozwoju

Zapewniamy:

  • dobre przeszkolenie
  • pomoc w zaaklimatyzowaniu się na miejscu
  • zatrudnienie w oparciu o duńską umowę o pracę na okres próbny z opcją przedłużenia
  • opiekę koordynatora polskojęzycznego na miejscu
  • pracodawca zapewnia zamieszkanie w cenie 2500 DKK miesięcznie

Jak aplikować?

Zgłoszenia prosimy składać mailowo z załączeniem aktualnego CV z danymi kontaktowymi. Prosimy o zatytułowanie wiadomości numerem referencyjnym wraz z imieniem i nazwiskiem.

Nr ref.: skr/36/18

Sikker Rekruttering Agentur
Færøgade 8, 9000 Aalborg

mail: Sikker@execs.com

ID ogłoszenia: 7725b0dc93e6cfab