124,60 DKK/h brutto

Od zaraz praca Dania dla par przy pakowaniu wędliny bez języka Kopenhaga

  • Kraj: Dania
  • Miasto lub region: Kopenhaga
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 27 listopada 2017 02:27

Ogłoszenie aktualnej od zaraz pracy w Danii przy pakowaniu wędliny krojonej. Oferta z Kopenhagi, skierowana dla dwóch par również bez znajomości języka duńskiego, mile widziana jest jednak komunikatywna znajomość języka angielskiego.

Stanowisko: Pakowacz wędlin

Rozpoczęcie: od zaraz

Lokalizacja: Kopenhaga, Dania

Wynagrodzenie: 124,60 DKK na godzinę pracy brutto

Liczba miejsc do obsadzenia: 4

Opis stanowiska pracy:

  • praca w warunkach chłodniczych przy ważeniu oraz pakowaniu wędliny krojonej
  • zadania wykonywane będą przy taśmie produkcyjnej
  • pracownik odpowiedzialny będzie za obsługę maszyn oraz kontrolowanie jakości produktów

Wymagania:

  • prawo jazdy kat.B
  • możliwość podjęcia pracy w Danii od zaraz
  • mile widziana znajomość języka angielskiego
  • dużą zaletą będzie doświadczenie w podobnej pracy
  • aktualne badania z sanepidu, niezbędne do pracy z żywnością
  • zmotywowanie

Zapewniamy:

  • dla pracowników najlepszych możliwość podjęcia stałej pracy
  • zatrudnienie dla 2 par na 3 miesiące z możliwością powrotu do domu na święta
  • ubezpieczenie
  • w cenie 4500 DKK miesięcznie zorganizowane jest zamieszkanie
  • legalną umowę i sprawdzonego pracodawcę
  • odzież roboczą
  • wdrożenie w obowiązki
  • 40 godzin pracy tygodniowo

Jak aplikować?

Zgłoszenia prosimy składać mailowo z załączeniem aktualnego CV z danymi kontaktowymi. Prosimy o zatytułowanie wiadomości numerem referencyjnym wraz z imieniem i nazwiskiem.

Nr ref.: skr/62/17

Sikker Rekruttering Agentur
Færøgade 8, 9000 Aalborg

mail: Sikker@execs.com

ID ogłoszenia: 5475a1af4a51d63c

1 odpowiedź na “Od zaraz praca Dania dla par przy pakowaniu wędliny bez języka Kopenhaga”

  1. Dzień dobry jestem gotowa do pracy wraz z męzem od zaraz , prowadziłam sklepy spożywcze ,pracowałam na taśmie produkcyjnej,badania sanepidu w Polsce aktualne posiadam.jestem żetenym pracownikiem ,bez nałogów nie boję się nowych wyzwań.Proszę o kontakt e-mail fhumariola@wp.pl,tel+31647705906