54 DKK/h

Od zaraz praca Dania w Odense na magazynie bez znajomości języka

  • Kraj: Dania
  • Miasto lub region: Odense
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Długość umowy: do końca roku 2014
  • Opublikowany: 20 listopada 2014 17:11

Magazyn z Odense od zaraz szuka 2 magazynierów przy pakowaniu zabawek. Praca w Danii na magazynie bez znajomości języka duńskiego. Zatrudnienie z darmowym zakwaterowaniem.

Stanowisko: Pracownik magazynowy
Lokalizacja: Dania, Odense
Wynagrodzenie: 54 DKK/h

Zadania:
Pracownik będzie zajmować się pakowaniem zabawek na magazynie. Podczas pakowania produktów osoba zatrudniona będzie sprawdzać ich jakość.

Wymagania:
- przygotowanie się do natychmiastowego wyjazdu i pozostanie za granicą do końca bieżącego roku
- język angielski na dobrym poziomie w mowie jak i piśmie
- osoby otwarte, potrafiące współpracować z grupą ludzi
- kandydaci bez problemów nałogowych, które mogłyby zaszkodzić efektywności pracy
- od pracowników oczekujemy posiadania doświadczenia magazynowego

Oferujemy:
- konkurencyjne stawki godzinowe
- dodatki pieniężne za zmiany nocne i nadgodziny (+15DKK/h)
- darmowe miejsce zamieszkania
- pomagamy przy wypełnianiu niezbędnych formalności administracyjnych
- wynagrodzenie wypłacane co 7 dni na konto bankowe
- legalną prace bez znajomości języka

Aplikacja:
Chętnych zapraszamy do wysyłania CV w języku angielskim na maila: scandiworkers@email.com w tytule wpisując: hurtownia zabawek Odense.

Źródło: http://pracanaprodukcji.eu/ogloszenia/oferta-pracy-w-danii-od-zaraz-przy-pakowaniu-na-magazynie-bez-jezyka-odense/

ID ogłoszenia: 792546d59bdadcc7

4 Odpowiedzi na “Od zaraz praca Dania w Odense na magazynie bez znajomości języka”

  1. Jestem zainteresowany państwa ofertą pracy proszę o kontakt 787-681-028

  2. Mam 29 lat jestem zdrowy silny i chętny do pracy od zaraz oraz gotowy do dłuższego wyjazdu tel.730-705-075

  3. Szycha986 na 25 lutego 2015 @ 13:39

    Witam :) Mam 25 lat jestem wysportowany i nie mam żadnych nałogów ! Chciałbym zacząć pracę w waszej firmie i starać się o jak najlepsze efekty w pracy . tel 787371963

  4. Foksowicz Gabor na 7 marca 2016 @ 14:43

    Jestem zainteresowany ofertą pracy od zaraz 504102469 sebastianek.1985@o2.pl