1000 euro/mc

Od zaraz praca Holandia bez języka dla kobiet i par produkcja ciastek Bunschoten

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Bunschoten
  • Opublikowany: 27 maja 2016 02:37

Producent ciastek oraz pieczywa z Bunschoten od zaraz zatrudni Polaków bez znajomości języka. Praca w Holandii dla par i kobiet przy pakowaniu i kontroli jakości.

Stanowisko: Pracownik produkcyjny

Lokalizacja: Bunschoten, Holandia

Zarobki: 1000 euro

Opis stanowiska pracy:

  • prace produkcyjne przy taśmie na hali
  • osoba którą zatrudnimy będzie odpowiedzialna za pakowanie ciastek
  • sprawowanie kontroli jakości wyrobów

Oczekiwania:

  • atutem będzie doświadczenie w pracy na produkcji oraz posiadanie prawa jazdy kat.B
  • preferujemy zgłoszenia od kobiet
  • mile widziana znajomość języka angielskiego
  • oferta skierowana jest do osób z roczną przerwą w zatrudnieniu lub absolwentów/uczniów którzy przerwali szkołę ponadgimnazjalną lub gimnazjum i od 3mcy nie znalazły zatrudnienia

Zapewniamy:

  • wsparcie polskojęzycznego rezydenta na miejscu
  • możliwość skorzystania z przejazdu do Holandii
  • ubezpieczenie pracownicze
  • zatrudnienie przynajmniej na 12 miesięcy
  • legalne warunki zatrudnienia

Aplikacja:
Zgłoszenia prosimy przesyłać mailowo na poniżej podany adres:

  • kobylka@covebo.pl

Prosimy pamiętać o załączeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych.

źródło: http://www.praca4u.net/pracownk-produkcji-od-11052016-id364899.html

ID ogłoszenia: 42157445ba04290b