do ustalenia

Od zaraz praca Holandia bez języka na produkcji przy pakowaniu Oss

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Oss
  • Opublikowany: 28 lipca 2015 17:34

Atrakcyjna oferta pracy w Holandii na produkcji przy pakowaniu art. spożywczych. Ogłoszenie z Oss od zaraz na linii produkcyjnej dla osób bez znajomości języka holenderskiego.

Stanowisko: Pracownik produkcyjny

Miejsce zatrudnienia: Oss, Holandia

Wynagrodzenie: do uzgodnienia

Obowiązki:

  • Osoba zatrudniona pakuje dania orientalne w szczególności tajskie oraz wietnamskie.
  • Zadaniem będzie kontrolowanie jakości produkcji oraz zapewnienie ciągłości ruchu taśmy.
  • Niezbędnym elementem pracy będzie dbanie o porządek.

Oczekiwania:

  • zdolności manualne
  • dobra znajomość języka angielskiego lub niemieckiego
  • punktualne stawianie się w pracy
  • odpowiedzialność, efektywność, zaangażowanie
  • umiejętność pracy pod presją czasu
  • brak problemów zdrowotnych
  • umiejętność przestrzegania zasad zakładowych oraz BHP

Oferta:

  • zamieszkanie zorganizowane jest na miejscu przez pracodawcę
  • bardzo dobre warunki zatrudnienia
  • ubezpieczenie
  • darmowe dojazdy do pracy
  • opieka brygadzisty polskiego pochodzenia

Aplikacja:
Zgłoszenie prosimy przesłać z załączeniem CV na adres:

  • info@workforce.pl

źródło: http://praca-holandia24.pl/ogloszenia/dam-prace-w-holandii-na-produkcji-spozywczej-oss-bez-znajomosci-jezyka/

ID ogłoszenia: 68055b76754221a1

1 odpowiedź na “Od zaraz praca Holandia bez języka na produkcji przy pakowaniu Oss”

  1. Dzień dobry, nazywam się Krzysztof Czaja mam 43lata,ostatnio pracowałem w Holandii (2lata),w zakładzie Vion w Boxtel na linii produkcyjnej.Jestem sumiennym i rzetelnym pracownikiem.Posiadam kartę Sofi.Posiadam prawo jazdy kategorii B.Mój numer kontaktowy polski:+48721896109|nr. holenderski:+31685446467.Bardzo proszę o kontakt.