12,38/h brutto

Od zaraz praca Holandia bez znajomości języka na magazynie z żywnością Nijkerk

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Nijkerk
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 17 kwietnia 2018 00:36
  • Wygasa: 8 dni, 18 godzin

Aktualnie poszukujemy osób bez znajomości języka na magazyn spożywczy z Nijkerk. Oferta atrakcyjnej pracy w Holandii do podjęcia od zaraz przy kompletowaniu zamówień.

Stanowisko: Magazynier

Miejscowość: Nijkerk, Holandia

Rozpoczęcie zatrudnienia: od zaraz

Zarobki: 12,38 euro brutto na godzinę pracy

Zakres zadań:

  • praca na magazynie spożywczym
  • osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za kompletowanie towarów pod zamówienia klientów z użyciem skanera lub systemu słuchawkowego

Oczekiwania:

  • dużą zaletą będzie posiadanie doświadczenia w pracy na analogicznym stanowisku
  • mile widziana znajomość języka angielskiego
  • czynne prawo jazdy kat.B będzie atutem
  • dostępność na dłużej

Zapewniamy:

  • przeszkolenie pracownicze
  • zatrudnienie na podstawie legalnej umowy podpisane na dłużej
  • ubezpieczenie
  • zamieszkanie zapewnione na miejscu
  • uczciwe wynagrodzenie
  • już po pierwszym tygodniu możliwość otrzymania zaliczki
  • premie oraz dodatki do wynagrodzenia podstawowego
  • wsparcie koordynatora
  • atrakcyjny pakiet startowy zawierający pościel, słownik oraz kartę do telefonu

Aplikacja:

Szanowni zainteresowani, prosimy o przesłanie zgłoszenia za pośrednictwem poniższej strony:

źródło: http://praca-holandia24.pl/ogloszenia/oferta-pracy-w-holandii-bez-jezyka-na-magazynie-spozywczym-od-zaraz-nijkerk/

ID ogłoszenia: 3135ad50665c246d

1 odpowiedź na “Od zaraz praca Holandia bez znajomości języka na magazynie z żywnością Nijkerk”

  1. Witam! Interesuje mnie powyzsza oferta proszeo odpowiedź!!