do uzgodnienia

Od zaraz praca Holandia bez znajomości języka na produkcji kosmetyków Vlijmen

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Vlijmen
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 5 grudnia 2019 01:02

Oferujemy zatrudnienie w Vlijmen dla osób bez znajomości języka. Ogłoszenie pracy w Holandii aktualnej od zaraz na produkcji kosmetyków – dezodorantów, żeli do mycia, balsamów.

Stanowisko: Pracownik produkcji kosmetyków

Miejsce zatrudnienia: Vlijmen, Holandia

Wakaty: 5

Pensja: do uzgodnienia

Obowiązki:

  • wykonywanie prac produkcyjnych w fabryce kosmetyków – pianek do włosów, odżywek, żeli pod prysznic, dezodorantów, kremów
  • pracownik będzie odpowiedzialny za wykładanie pustych opakowań na linię, nakładanie nakrętek, przeprowadzanie kontroli jakości
  • zadania wykonywane są przy taśmie produkcyjnej
  • ponadto etykietowanie, wkładanie produktu gotowego do pudełek kartonowych itp.

Wymagania:

  • wysoka motywacja
  • precyzja pracy
  • dokładność, skrupulatność
  • zdolność do pracy w grupie
  • umiejętność porozumiewania się w języku angielskim
  • możliwość pracy w godzinach nadliczbowych oraz w weekendy

Oferujemy:

  • możliwość skorzystania z płatnego zakwaterowania, ubezpieczenia
  • bezpłatne przejazdy do pracy autami firmowymi, dla kierowców samochodów dodatkowy bonus w wysokości 25 euro tygodniowo
  • możliwość podjęcia długotrwałego zatrudnienia
  • przyjazne warunki, rodzinną atmosferę
  • wysokie zarobki
  • opcja pracy w soboty
  • dla najlepszych pracowników opcja przejścia w przyszłości na kontrakt bezpośrednio z zakładem pracy

Aplikacja:
Osoby zainteresowane powyższą ofertą, pracy w Holandii zapraszamy do przesyłania zgłoszeń poprzez źródło.

źródło: https://tnsgroup.pl/praca-przy-produkcji-kosmetykow/

ID ogłoszenia: 9195de82281d6821

ilość wszystkich wyświetleń: 403, dzisiaj: 1