9,46 euro brutto/h

Od zaraz praca Holandia 2017 bez znajomości języka produkcja ciastek, pizzy Amersfoort

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Amersfoort
  • Zakwaterowanie: Bez zakwaterowania
  • Opublikowany: 22 czerwca 2017 00:57

Aktualne ogłoszenie pracy w Holandii dla osób bez znajomości języka. Zatrudnienie od zaraz w Amersfoort na produkcji ciastek i pizzy przy kontroli jakości i pakowaniu.

Stanowisko: Pracownik produkcji
Miejsce zatrudnienia: Amersfoort, Holandia
Stawka godzinowa: 9,46 euro brutto na godzinę
Start: od zaraz

Obowiązki:

  • zadania przy taśmie produkcyjnej fabryki zajmującej się produkcją eklerów, pizzy i różnego rodzaju ciastek
  • pracownik będzie odpowiedzialny za przeprowadzanie kontroli jakości a także pakowanie gotowych wyrobów

Oczekiwania:

  • znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem
  • wysoka motywacja
  • przyjazne nastawienie, otwartość
  • elastyczność

Oferujemy:

  • wsparcie Polskojęzycznego konsultanta przez cały okres zatrudnienia
  • pełne ubezpieczenie pracownicze
  • zamieszkanie
  • raz w miesiącu wypłata pensji przelewem na konto pracownika
  • pakiet startowy w cenie 120 zł który zawiera pościel, słowniczek i kartę z numerem holenderskim
  • pierwsza zaliczka możliwa jest do pobrania po 1 tygodniu pracy
  • przejazdy pomiędzy zamieszkaniem a pracą
  • przejrzyste warunki zatrudnienia
  • bardzo dobrą stawkę godzinową
  • możliwość wzięcia urlopu już po 8 tygodniach

Aplikacja:

Zgłoszenia prosimy przesyłać poprzez poniższą stronę:

ID ogłoszenia: 18559490656e44c7

ilość wszystkich wyświetleń: 138, dzisiaj: 2

1 odpowiedź na “Od zaraz praca Holandia 2017 bez znajomości języka produkcja ciastek, pizzy Amersfoort”

  1. klaudia8897 na 3 lipca 2017 @ 14:44

    witam jestem zainteresowana ogłoszeniem